На Житомирщині трьом терористам “ДНР” повідомлено про підозру, їх оголошено у міжнародний розшук

На Житомирщині трьом терористам "ДНР" повідомлено про підозру, їх оголошено у міжнародний розшук

На Житомирщині трьом терористам “ДНР” повідомлено про підозру, їх оголошено у міжнародний розшук

Сьогодні, 11:53

За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури слідчими УСБУ в області трьом особам повідомлено про підозру в участі у терористичних організаціях та в участі у діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч.1 ст. 258-3 та ч.2 ст. 260 КК України).

За даними слідства, троє осіб, уродженці міст Артемівськ Донецької області, Донецьк та Луганськ, 1993, 1973 та 1964 років народження, тривалий час, з 2014 та 2015 року дотепер, у складі незаконних збройних формувань брали участь у збройних нападах на установи органів місцевого самоврядування, будівлі правоохоронних та інших державних органів.

Підозрювані чинили збройний опір правоохоронцям та військовослужбовцям, задіяним у проведенні антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил, безпосередньо беручи активну участь у бойових діях проти них.

Усіх трьох підозрюваних оголошено в міжнародний розшук, судом надано дозвіл на їх затримання та доставку в суд для вирішення питання про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

  Викладачка школи мистецтв з Житомирської області буде отримувати стипендію президента. ФОТО

Досудове розслідування проводиться у формі спеціального досудового розслідування слідчим відділом УСБУ в області. Житомирська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво.