Академік НАН розповів, коли в Україні почнеться масова вакцинація

Академік НАН розповів, коли в Україні почнеться масова вакцинація

Академік НАН розповів, коли в Україні почнеться масова вакцинація

Сьогодні, 17:01

Вакцинація від коронавірусної інфекції в Україні почнеться вже у 2021 році. Влада готується отримати препарати для щеплень вже в першому кварталі наступного року. Академік НАН, а також голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при Раді нацбезпеки та оборони України Сергій Комісаренко назвав приблизні терміни початку вакцинації.

Масова вакцинація українців від коронавіруса COVID-19 почнеться не раніше середини 2021 року, розповів в ефірі каналу “Україна 24” вчений.

“Головне – не проблема вакцини, а проблема вакцинації. Тобто потрібно підготувати всю інфраструктуру, логістику, для того, щоб її провести правильно. Думаю, в Україні вакцина в тих кількостях, про які можна говорити, з’явиться на початку другого кварталу наступного року. Але масова вакцинація буде проведена в середині наступного року, якщо Україна зробить те, що потрібно зробити”, – заявив Комісаренко.

Також голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту висловив своє співчуття у зв’язку з негативними оцінками вакцинації з боку суспільства.

  У Новограді-Волинському під час бійки чоловіку "проломили голову"

“Коли постане питання, чи платити гроші чи ні, люди повинні розуміти, що мова йде не тільки про їх життя, але і про важкі наслідки захворювання. Воно системне і вражає багато органів. Поява вакцини буде повністю залежати від державних органів. Ми сподіваємося, що нам багато вакцин подарують, але все-таки треба їх купувати. Думаю, що врешті-решт потрібно робити так, щоб наші люди не платили за вакцину”, – сказав він.