В ОДА запевняють, що кількість хворих в лікарнях Житомирщини з коронавірусом зменшилась

В ОДА запевняють, що кількість хворих в лікарнях Житомирщини з коронавірусом зменшилась

В ОДА запевняють, що кількість хворих в лікарнях Житомирщини з коронавірусом зменшилась

Сьогодні, 15:01

Станом на 07 грудня у лікарнях Житомирщини зменшилася кількість пацієнтів, які потребують кисневої підтримки.

Про це розповів заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський під час щотижневого підсумкового брифінгу щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області за участю директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика.

“За останній тиждень ми спостерігаємо певну тенденцію до зменшення кількості хворих на COVID-19 та, відповідно, тих, хто потребує кисневої підтримки. Однак недооцінювати цю важку хворобу не варто, бо нові випадки захворювання фіксуються щодня”, — наголосив Віктор Градівський.

Також заступник голови ОДА додав, що протягом останнього тижня від коронавірусу одужало 3717 осіб, а захворіло 2377.

Крім цього, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Микола Суслик повідомив, що станом на 7 грудня на лікуванні у стаціонарі знаходяться 718 пацієнтів, з яких на кисневому забезпеченні перебувають 284 та 20 підключені до апаратів ШВЛ.

Станом на 07 грудня за даними Комунального некомерційного підприємства “Обласний центр громадського здоров’я” Житомирської обласної ради у лікарнях, які внесені до переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, з 2525 ліжок забезпечено киснем 1463. У лікарнях резерву з 161 ліжка, визначеного для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, забезпечено киснем 96 ліжок.

  Розклад сеансів фільмів кінотеатру «Україна» з 10/12/20 по 16/12/20