КВУ: У Єрмака вп’ятеро більше радників, ніж у Зеленського

КВУ: У Єрмака вп’ятеро більше радників, ніж у Зеленського

КВУ: У Єрмака вп’ятеро більше радників, ніж у Зеленського

Сьогодні, 14:47

Керівник Офісу Президента А. Єрмак має в п’ять разів більше офіційних радників, аніж Президент України В. Зеленський. Такі дані було отримано Комітетом виборців у відповідь на інформаційний запит до Офісу Президента.

Про це у Фейсбуці пише КВУ.

Станом на 23 листопада в А. Єрмака нараховувалося 19 радників (згодом додався ще один радник – О. Арестович). У В. Зеленського лише 4 радники.

Радниками В. Зеленського є: Ендрю Мак, Сергій Трофімов, Олег Устенко, Михайло Радуцький. Всі вони працюють на позаштатній основі.

Радниками А. Єрмака є: на штатній основі – Лілія Пашинна, Олександр Козенко, Андрій Ляхович, Вікторія Романова, Вадим Голомазов; на позаштатній основі – Сергій Куніцин, Олена Говорова, Дарія Зарівна, Дмитро Дячук, Вадим Потаєв, Сергій Неклева, Руслан Магомедов, Михайло Подоляк, Микола Беззубченко, Михайло Пасічник, Адомас Аудіцкас, Олександр Роднянський, Сергій Матієнко, Тимофій Милованов.

У відповідь на запит також вказано, що інформація щодо проведення засідань групи радників Президента України відсутня, що може свідчити, що засідання взагалі не проводилися.

  У селі Новоград-Волинського району рятувальники знайшли тіло чоловіка без ознак життя. ФОТО

«Наявні факти свідчать, що інститут радників Президента фактично зруйновано. Показовим є не лише низька кількість радників, але й той факт, що впродовж 2020 року радники очевидно жодного разу не збиралися. Це означає, що Глава держави максимально відгороджений від об’єктивної експертної інформації, яку йому могли б надавати радники. Натомість велика кількість радників у керівника офісу – це нонсенс. Відповідно до повноважень, він мав би забезпечувати роботу Глави держави, у тому числі й організовувати роботу радників Президента», – прокоментував голова КВУ Олексій Кошель.