МОЗ заявило про поліпшення динаміки щодо коронавірусу

МОЗ заявило про поліпшення динаміки щодо коронавірусу

МОЗ заявило про поліпшення динаміки щодо коронавірусу

Сьогодні, 10:30

Причиною поліпшення ситуації стало виконання протиепідемічних заходів. Карантин вихідного дня спрацював, зазначив Максим Степанов.

В Україні кількість хворих на коронавірус COVID-19 з 30 листопада по 6 грудня скоротилася в порівнянні з попереднім тижнем приблизно на 7,5 тисячі. Це перше зниження тижневого приросту з серпня, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ході прес-брифінгу в понеділок, 7 грудня.

“За попередній тиждень захворіли 89,322 тисяч осіб. Починаючи з кінця серпня, ми вперше отримали скорочення кількості захворілих в порівнянні з попереднім тижнем. З 23 по 29 листопада було 96,936 тисяч хворих, за тиждень з 30 листопада по 6 грудня – 89,322 тисяч хворих, що майже на 7,5 тисяч менше”, – сказав Степанов.

При цьому, за його словами, кількість тестувань, як і минулого тижня, склала 279 тисяч.

“За тиждень госпіталізовано 10,1 тисяч осіб, минулого тижня – 11,606 тисяч осіб, тобто на 1,5 тисячі осіб менше. Причиною стало виконання протиепідемічних заходів. Це ще одне підтвердження того, що карантин вихідного дня спрацював, і це ми бачимо за цифрами. Так, ми не отримали максимальний ефект (зниження кількості хворих на 20% – ред.), але ми отримали скорочення динаміки”, – додав Степанов.

Джерело статті: Корреспондент.net
  Зеленский везет нам за наши бюджетные деньги (через британскую прокладку) индийскую "реплику" для нищих стран той самой АстраЗенеки, от которой отказалось пол мира.