На Житомирщині екс-суддю визнали винним у корупційному правопорушенні

На Житомирщині екс-суддю визнали винним у корупційному правопорушенні

На Житомирщині екс-суддю визнали винним у корупційному правопорушенні

Сьогодні, 17:36

Коростенською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді адміністративного протоколу про адміністративне правопорушення, вчинене колишнім суддею одного з районних судів Житомирської області.

За результатом розгляду Лугинським районним судом винесено постанову про визнання особи винним у вчиненні адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування перед звільненням).

У судовому засіданні екс-суддя визнав свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення.

Йдеться про те, що суддя районного суду, який, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», є суб’єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, не додержався вимог чинного законодавства.
Зокрема, звільнившись у вересні 2019 року з посади судді у відставку, подав відповідну декларацію перед звільненням лише через сім місяців, у березні 2020 року, хоча мав би подати такий документ у день звільнення.

Виявлено правопорушення та надіслано відповідні матеріали про притягнення колишнього судді до адміністративної відповідальності Національним агентством з питань запобігання корупції.

  Заборгованість населення за газ на Житомирщині продовжує зростатим