Пам’яті Алли Опанасівни Никончук

Пам'яті Алли Опанасівни Никончук

Пам’яті Алли Опанасівни Никончук

Сьогодні, 20:30

Тихо і непомітно відійшла у інший світ у березні цього року Алла Опанасівна Никончук – у свій час одна з найвпливовіших людей Житомирської області.

Алла Опанасівна очолювала обласне управління юстиції, була головою обласного суду, до її думки прислухалися перші особи області та міліції. Вона дала путівку в життя багатьох знаним та поважним сьогодні юристам і нотаріусам області.

Батьківщина Алли Опанасівни – Овруцький район. Кажуть, що трудову діяльність вона розпочинала офіціанткою в кафе біля місцевого чи то автобусного, чи то залізничного вокзалу. Саме в цьому кафе вона познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком Миколою Никончуком. Микола Васильович трохи пізніше стане вченим, лінгвістом зі світовим ім’ям, очолить кафедру української мови у Житомирському державному педагогічному інституті імені Івана Франка.

Алла Опанасівна разом із чоловіком Миколою Васильовичем виростили чудового сина Олександра, який зараз разом із своєю дружиною Тетяною живе в столиці Казахстану Нур-Султані (колишня Астана) і працює в українському посольстві.

  У дебошира з Хорошева поліцейські знайшли наркотики та пістолет з глушником. ФОТО

Останні роки життя Алла Опанасівна, яка рано втратила чоловіка, жила у сімейному гніздечку на Мар’янівці у Житомирі. Вона ростила і займалась вихованням улюбленого внука Олексія. Допомагала мудрими порадами своїм колишнім вихованцям, була суддею у відставці Житомирського апеляційного суду.

Алла Опанасівна була надзвичайно вродливою та розумною жінкою. У свій час її називали однією з перших красунь Житомира.

Сайт Житомир-Онлайн сумує з приводу смерті видатної житомирянки та висловлює щирі співчуття рідним та близьким Алли Опанасівни.

Пам'яті Алли Опанасівни Никончук

Джерело статті: Житомир-Онлайн