У Житомирі сдача скейт-парку на Новому бульварі переноситься

У Житомирі сдача скейт-парку на Новому бульварі переноситься

У Житомирі сдача скейт-парку на Новому бульварі переноситься

Сьогодні, 11:47

Радник міського голови Олександр Черняхович заявив, що приймати роботи по скейт-парку на Новому бульварі міськрада поки не планує.

“Здача об’єкта переноситься. Ми його приймати поки що не будемо. Нас не влаштовує верхній шар покриття, він зроблений неякісно. На сьогодні претензія підряднику вже пішла. Він з нею погодився і зараз нам буде давати декілька варіантів, як він цю проблему буде усувати. Він нам зараз каже, що це сталось через погодні умови. Всі ці ризики закладено у нас в договорі, і за це відповідальність несе підрядник. Якщо зараз погодні умови його не влаштовують, він чекає нормальних погодних умов і перероблює тоді, коли це можна буде зробити. Тому що нам потрібна якість, а не те, як воно зараз вийшло”, – каже Олександр Черняхович.

Радник міського голови додав, що у міській раді досі не визначились щодо конструкцій, які будуть розташовані у скейт-парку.

“В середу у нас буде робоча група стосовно, скажімо так, атракціонів, які там будуть, на цьому майданчику. Вже є від трьох-чотирьох фірм пропозиції. Вони різні, і будемо вже вирішувати разом, з якою фірмою ми будемо заключати договір. Зараз є три фірми, які виконують подібні роботи. Одна з них нещодавно відкрила майданчик скейт-парку в Черкасах. Вони показували свої роботи, ми їздили дивились. По конструкціях у нас зараз дві пропозиції: одна – з фанери, але з фанери, яка обробляється спеціальними розчинами, і вони дають десять років гарантії. Другий варіант трохи дорожчий, але ми його поки що не відкинули: конструкції з полімерних матеріалів. Основа там теж – фанера, а потім наверх наносяться полімерні матеріали. Таку пропозицію ми теж поки розглядаємо, а далі будемо дивитись по коштах, що у нас буде”, – додав Олександр Черняхович.

  У селі Житомирської області горіло 300 тюків сіна. ФОТО