Житомирський драмтеатр ім. І. Кочерги претендує на здобуття урядової премії ім. Лесі Українки

Житомирський драмтеатр ім. І. Кочерги претендує на здобуття урядової премії ім. Лесі Українки

Житомирський драмтеатр ім. І. Кочерги претендує на здобуття урядової премії ім. Лесі Українки

Сьогодні, 17:33

Цього року на здобуття урядової премії імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва у чотирьох номінаціях надійшло 58 літературно-мистецьких творів.

“Видавництвами та видавничими організаціями на розгляд членів Комітету з присудження премії подано 30 літературних творів: казок, оповідок, скоромовок та віршованих творів від сучасних українських авторів для малечі та дітей середнього шкільного віку, а також повісті, романи, етнологічне дослідження та збірку публіцистичних творів, призначені для юнацької читацької аудиторії. У номінації “Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва” за премію змагатимуться шість книжкових видань від п’яти видавництв. Національною спілкою театральних діячів України та її міжобласними відділеннями для участі у конкурсі на здобуття премії висунуто 14 театральних постановок. Це, зокрема, вистави, які йдуть на сценах академічних театрів Києва, Житомира, Івано-Франківська, Запоріжжя, Рівного, Одеси, Вінниці, а також постановки театральної студії “Тандем-клас” Станично-Луганського районного будинку культури та комунального закладу початкової спеціалізованої освіти “Мистецька театральна школа” з міста Одеси. На здобуття премії 2020-го року також висунуто вісім кінотворів: ігрових та анімаційних кінострічок”, – повідомляє Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

  У Житомирі відремонтують більше 300 грунтових провулків

У переліку творів, поданих на здобуття Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2020 рік, є театральна вистава-фентезі «Фантастична Мері». Творчий колектив Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. І.А. Кочерги буде представлений театральною виставою-фентезі “Фантастична Мері”.