Плітки – Стрільцям, нечуване везіння – Дівам: гороскоп на 11 грудня

Плітки – Стрільцям, нечуване везіння – Дівам: гороскоп на 11 грудня

Плітки – Стрільцям, нечуване везіння – Дівам: гороскоп на 11 грудня

Сьогодні, 08:06

ОВНИ

Прислухайтеся до свого тіла. Воно знає набагато більше, ніж ви могли б подумати. Ваш організм потребує любові та турботи. Бережіть себе!

ТЕЛЬЦІ

Всесвіт подарує вам дивовижний день, коли все даватиметься легко. Зорі радять хапатися за кожен наданий долею шанс і брати від життя все.

БЛИЗНЮКИ

Хтось з рідних потребуватиме вашої допомоги. Безперечно, допоможіть, але намагайтеся не змінювати свої плани, оскільки цей день буде важливим для вашої кар’єри.

РАКИ

Вам потрібно все впорядкувати. Розберіться з робочими справами, домом, думками. Ви одразу відчуєте полегшення та прилив сил.

ЛЕВИ

Зазвичай у стосунках ви більше віддаєте, ніж отримуєте. Але цього дня ваш партнер вирішить, що вам час випробувати на собі, як це, коли ви потопаєте в любові.

ДІВИ

Останнім часом всі ділові питання вам вдавалося вирішувалися легко.

Не буде перебільшенням сказати, що краще не могло й бути.

Однак цього дня вас чекають ще більш приємні події. У це важко повірити, але так і буде.

  Поблизу одного з сіл у Житомирській області патруль виявив порушників з човном, сіткою та рибою. ФОТО

ТЕРЕЗИ

Цього дня вас цікавитиме лише одне: як дати зрозуміти керівництву, що ви відмінно виконуєте свою роботу. Намагайтеся не перестаратися.

СКОРПІОНИ

Ви довго переконували себе у тому, що почуття, які ви маєте до когось, неправильні, однак зараз доведеться визнати, що вони справжні.

СТРІЛЬЦІ

Ви почуєте чимало пліток цього дня. Щось з розказаного людьми може стосуватися й вас. Наприклад, торкнутися людини, до якої ви маєте симпатію, але намагаєтеся цього не показувати.

КОЗЕРОГИ

Вашій душі їжа необхідна так само, як і вашому організму. Зробіть щось, що відновить ваш зв’язок зі світом.

ВОДОЛІЇ

Вам важливо дарувати радість людям, яких ви любите. Це ваша потреба, але тільки не цього дня. Вам варто виділити час для себе. Є деякі особисті питання, які необхідно вирішити.

РИБИ

Ви натхненні й впевнені у своїх силах. Ви готові підтримати, допомогти, поділитися. Зараз той період, коли ви здатні впоратися практично з усім.