Гороскоп на 2021 рік: що принесе Білий Бик знакам зодіаку

Гороскоп на 2021 рік: що принесе Білий Бик знакам зодіаку

Гороскоп на 2021 рік: що принесе Білий Бик знакам зодіаку

Сьогодні, 14:07

Господарем 2020 року, що минає, був Щур – він сприяв людям хватким, авантюрним, сміливим. Новий 2021 рік ознаменується приходом Білого Металевого Бика, який недолюблює тих, хто займається пустопорожньою балаканиною, і поважає наполегливих і працьовитих.

При цьому Бик дуже консервативний і буде допомагати тільки тим знакам, які люблять перевірені дороги і правильні шляхи.

За легендою, Бик першим відгукнувся на запрошення Будди, але заповзятливий Щур в останній момент випередив його. Відтоді сильний, але терплячий, він завжди трохи позаду.

2021 рік ідеальний час, щоб будь-яка справа – бізнес, весілля, будівництво будинку – процвітало. Бик усіма силами допомагає тому, що створюється на довгі роки.

Усі, чия діяльність пов’язана з ручною працею, отримають підтримку від Бика. Робота на землі або ремонт квартир – все буде приносити стабільний дохід в 2021 році.

Однак на стрімку кар’єру сподіватися не варто. Бик щедро винагороджує за завзятий рух вгору, незважаючи на лінь і втому.

  Що зміцнить судини?

Білий Металевий Бик, на відміну від Золотого або Червоного дерев’яного Бика, сентиментальний, розуміє людські слабкості і може бути поблажливий. Але не більше ніж до однієї слабкості. Варто пам’ятати, що цього знаку властива лють, і краще уникати його в гніві.

Через консервативність Бика ніхто зі знаків зодіаку особливо не збагатиться. Він – це постійне тихе накопичення.

У рік Бика народжуються дуже міцні, здорові і сильні діти, яким щастить в житті. Тому 2021 рік – найкращий час для народження дитини.

Джерело статті: Корреспондент.net