Погода в Україні на Новий рік: з’явився оновлений прогноз

Погода в Україні на Новий рік: з'явився оновлений прогноз

Погода в Україні на Новий рік: з’явився оновлений прогноз

Сьогодні, 11:01

У новорічну ніч погода в Україні буде морозною, при цьому очікується випадання мокрого снігу або снігу з дощем, який згодом замерзне і перетвориться в ожеледицю в центральних, північних і північно-східних областях. При цьому “мінуси” в ніч з 31 грудня на 1 січня будуть несильними.

Детальний прогноз опублікували синоптики Gismeteo.

Як повідомляється, у всіх областях нашої країни, за винятком сходу, 31 грудня будуть іти опади. Вже в новому році з першого числа очікуються дощі і в цих регіонах. При цьому через те, що денна температура буде тяжіти до нуля і невеликих “плюсів” синоптики прогнозують випадання дощу зі снігом в ці дні.

В середньому по Україні з 31 грудня на 1 січня очікується -3… +2 градуси. Виняток становлять південні, південно-західні та південно-східні області країни, де і вдень стовпчики термометрів покажуть до +7 градусів.

При цьому в нічний час на всіх територіях очікуються переважно “мінусові” показники. Особливо сильними вони будуть на північному сході, півночі та в деяких центральних областях країни. Там вночі до -6 градусів. В інших регіонах -4… +2 градуси. У приморських областях і того більше – до+4 градусів у новорічну ніч.

  У МОЗ назвали очікувані терміни спаду захворюваності COVID-19

Морози в Україні будуть триматися в нічний час до самого Різдва, яке святкується 7 січня.