Поліцейські Житомирщини за тиждень розшукали 8 підлітків

Поліцейські Житомирщини за тиждень розшукали 8 підлітків

Поліцейські Житомирщини за тиждень розшукали 8 підлітків

Сьогодні, 13:37

За минулий тиждень, з 7 по 13 грудня, до територіальних підрозділів поліції регіону надійшли повідомлення про зникнення 8 неповнолітніх. Усіх дітей поліцейські оперативно розшукали. Правоохоронці закликають громадян контролювати місцеперебування підлітків і дотримання ними карантинних обмежень.

– Упродовж тижня до поліції з аналогічними повідомленнями звернулися жителі обласного центру, Житомирського, Бердичівського, Малинського і Чуднівського районів. Місцеперебування усіх підлітків, віком 9-15 років, ми встановили упродовж короткого часу пошуків. У їх родинах працюють поліцейські, – прокоментувала начальниця підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук.

Увечері 11 грудня до поліції Житомира звернулась жителька обласного центру із повідомленням про зникнення свого сина-третьокласника. Жінка розповіла, що він перебував під наглядом старшої сестри у той час, коли мати пішла на роботу. За наявними відомостями, 9-річний хлопчик пішов гуляти і не повернувся, мобільного телефону він не мав.

Уже за першу годину пошуків, відпрацювавши коло спілкування розшукуваного, поліцейські виявили його в гостях у товариша. Про свій візит до нього знайда «забув» повідомити рідних.

  У Житомирі під час пробігу «Забіг єдності. Поліція передає естафету» буде частково перекрито рух транспорту

Жителька Малинського району увечері 13 грудня заявила до поліції про зникнення її 12-річної доньки. Як з’ясувалось, дівчинка поїхала до подружки у райцентр ще минулої доби, однак до кого саме і точної адреси мати не знала.

На щастя, поліцейські швидко встановили осіб, з якими навчалась і спілкувалась дівчинка, тож і знайшли її в однієї з подружок. З дитиною нічого лихого не сталось.

На Чуднівщині поліцейські розшукали ще одну 14-річну юначку, яка, нічого не сказавши рідним, вирушила на прогулянку і затрималась на тривалий час. Виявили її біля навчального закладу у компанії товаришів.

Правоохоронці закликають дорослих не зволікати із повідомленнями про безвісне зникнення неповнолітніх дітей. Чим раніше ви заявите про такі випадки поліцейським, тим вищі шанси швидко встановити місцеперебування розшукуваних. Намагайтесь більше говорити з власними дітьми про правила безпечної поведінки, повсякчас роз’яснюйте наслідки тих чи інших дій. Цікавтесь, де знаходяться і чим займаються ваші діти у той чи інший час доби. Потурбуйтесь, що у вас завжди був зв’язок із ними.