Першому заступники голови Житомирської облради хочуть встановити надбавку

Першому заступники голови Житомирської облради хочуть встановити надбавку

Першому заступники голови Житомирської облради хочуть встановити надбавку

Сьогодні, 12:21

Нещодавно призначеному першому заступники голови Житомирської облради Олегу Дзюбенку мають встановити надбавку за науковий ступінь.

Про це йдеться у проєкті рішенні другої сесії обласної ради, який опублікований на офіційному сайті 14 грудня 2020 року.

Відповідно до статей 43, 56, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 14, 15, 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності від , обласна рада ВИРІШИЛА:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.06 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», зі змінами, встановити першому заступнику голови Житомирської обласної ради Дзюбенку Олегу Миколайовичу надбавку за науковий ступінь кандидата економічних наук у розмірі 5 відсотків посадового окладу”, – йдеться в проєкті.

  Ілон Маск назвав уродженця Житомира Сергія Корольова одним з найкращих

Нагадаємо, 27 листопада Олег Дзюбенко був обраний першим заступником голови Житомирської облради. Про доходи чиновника за рік можна дізнатися ТУТ

Джерело статті: Житомир-Онлайн