У службі автодоріг розповіли, скільки доріг за рік відремонтували на Житомирщині

У службі автодоріг розповіли, скільки доріг за рік відремонтували на Житомирщині

У службі автодоріг розповіли, скільки доріг за рік відремонтували на Житомирщині

Сьогодні, 16:18

Згідно з планом Укравтодору, станом на грудень, відремонтовано 41,3 км доріг у верхньому шарі на Житомирщині.

Про це 15 грудня інформує пресслужба САД у Житомирській області.

Дві ділянки загальною протяжністю 25, 6 км введені в експлуатацію та завершені роботи з будівництва мосту через річку Желонь в прикордонній зоні. М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський

Проводились роботи на 4-х ділянках, загальною протяжністю 20 кілометрів.

Вже завершено будівництво мосту через річку Желонь та забезпечено безаварійний рух в Овруцькому районі та місті Овруч, що дало змогу, з урахуванням попередніх років, практично повністю відновити дорогу від Овруча до кордону з Республікою Білорусь.

Ведеться капітальний ремонт мосту через річку Норин в місті Овруч.

На даний час коригується проєктно-кошторисна документація на виконання робіт усієї ділянки автодороги М-21 від села Двірець до міста Бердичів.
Дотримуємося маршрутного принципу: за два роки шлях М-21, як одна з найголовніших магістралей області, буде відновлена повністю.

  Почему украинские поезда стали так криминально опасны?

Р-49 Васьковичі — Шепетівка: триває капітальний ремонт мосту через р. Случ на км 92 + 351. Проведено підготовчі роботи, демонтаж основного проїзду. Виконані роботи з влаштування фундаментів, триває монтаж балок.

Н-03 Житомир — Чернівці: триває будівництво шляхопроводу через залізницю на км 57 + 058. Проведено підготовчі роботи. Тривають роботи з влаштування опор та перенесення комунікацій.

Повторно проводяться процедури закупівлі послуг на проведення реконструкції та капітального ремонту 6-ти ділянок, загальною протяжністю більше 30-ти кілометрів в Чуднівському та Любарському районах.

Зважування-в-русі

Влаштовуємо комплекс автоматичного зважування в русі поблизу села Сінгури на км 191 + 500 — км 192 + 500 автомобільної дороги державного значення М-21 Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський (через м. Вінницю)“, – розповіли дорожники.