Де у Житомирі продаватимуть новорічні дерева. Адреси

Де у Житомирі продаватимуть новорічні дерева. Адреси

Де у Житомирі продаватимуть новорічні дерева. Адреси

Сьогодні, 13:11

Рішення «Про організацію тимчасових торговельних майданчиків у м. Житомирі для торгівлі хвойними деревами» прийняли під час чергового засідання виконавчого комітету міської ради сьогодні, 16 грудня.

Тимчасові майданчики для торгівлі хвойними деревами будуть працювати з 18 по 31 грудня цього року за наступними адресами:

вулиця Велика Бердичівська, 71 (ріг вулиць Великої Бердичівської та Довженка);
вулиця Вітрука, 13, 41;
вулиця Покровська, 96, 131, 151;
вулиця Чуднівська, 133;
проспект Миру, 8-10, 45;
вулиця Київська, 97-а-99 (майданчик через проїзну частину);
вулиця Небесної Сотні, 8-10, ріг вулиць Бориса Лятошинського та Небесної Сотні.

Виконавчий комітет міської ради доручив Комунальному підприємству «Інспекція з благоустрою м.Житомира» забезпечити:

дотримання громадського порядку та безпеки громадян під час проведення торгівлі;

проведення торгівлі хвойними деревами тільки з наявним маркуванням пластиковими бирками зі штрих-кодом;

дотримання Типових правил благоустрою території населеного пункту, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 р. № 310;

  За добу на Донбасі ворог 7 разів обстріляв українські позиції

утримання об’єктів та прилеглої до них території в належному санітарно-технічному стані та естетичному вигляді, наявність урн;

не допускати здійснення торгівлі іншою продукцією та постійно вживати заходи щодо ліквідації несанкціонованої торгівлі хвойними деревами. У разі встановлення фактів порушень вжити невідкладних заходів згідно чинного законодавства.

Кожен день наближає нас до найочікуванішої та найчарівнішої пори року – зимових свят. І, безумовно, одним із головних його атрибутів залишається новорічна ялинка. Лісівники Житомирщини підготували до новорічно-різдвяних свят 400 тисяч хвойних дерев. В Житомирському обласному управлінні лісового та мисливського господарства застерігають, що в держлісгоспах заготовлятимуть деревця лише під покупця. Ніякого масового вирубування не буде! Вся заготівля проводитиметься лише на спеціальних плантаціях та в ході планового прорідження хвойних молодняків. Відтак жодної шкоди лісу та довкіллю заподіяно також не буде!

Нажаль, щороку знаходяться охочі незаконно зрубати ялинку собі, а то й на продаж. Нагадуємо, працівники лісової охорони здійснюють постійне патрулювання лісових масивів, на дорогах та місцях збуту, проводяться перевірки правильності придбання та притягування винних до відповідальності, згідно чинного законодавства, а це – значні суми штрафів. Самовільна рубка новорічних ялинок, відповідно до ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тягне за собою накладання адмінштрафу на громадянина від 510 до 1020 гривень і посадових осіб від 850 до 5100 гривень за одне дерево та відшкодування завданих збитків, що залежать від діаметру пня дерева і щонайменше становить 518,91 гривень.