На Житомирщині батько зламав руку 8-річному сину

На Житомирщині батько зламав руку 8-річному сину

На Житомирщині батько зламав руку 8-річному сину

Сьогодні, 14:17

На Житомирщині поліція розслідує травмування 8-річного хлопчика. Попередньо відомо, що хлопчик посварився з батьком й він зіштовхнув дитину з припічку, внаслідок чого хлопчик зламав руку.

“Подія сталась в одному із сіл Черняхівського району. Медики надали необхідну допомогу 8-річному хлопчику, в якого діагностували перелом кістки руки. Попередньо, до травмування дитини причетний батько. Поліцейські розпочали кримінальне провадження, у рамках якого з’ясовують усі обставини”, – повідомляють у поліції.

Відомо, що родина перебуває на обліку соціальних служб через скрутні життєві обставини.

“Вказана родина перебуває на обліку соціальних служб як така, що потрапила у скрутні життєві обставини. Окрім потерпілого 8-річного хлопчика у сім’ї виховується ще 6-річна дитина. Минулого року 32-річний батько уже потрапляв у поле зору поліції і притягувався до адмінвідповідальності за прояви домашнього насильства та інші правопорушення адміністративного характеру. Поточного року з членами родини поліцейські проводили профілактичну роботу”, – каже начальник підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук.

  За тиждень на Житомирщині сталося 86 ДТП: 1 загиблий, 9 травмованих

Такі дії можуть каратися громадськими або виправними роботами чи обмеженням волі строком до 2 років.