У Житомирі на Михайлівський біля офісу надання послуг завжди черга

У Житомирі на Михайлівський біля офісу надання послуг завжди черга

У Житомирі на Михайлівський біля офісу надання послуг завжди черга

Сьогодні, 17:32

У Житомирі на Михайлівській щоденно стоять черги біля адмінцентру.

Про це пише житомирянин Олександр Колібабчук.

“(тест без правки редакції!)На Михайлівський біля офісу надання послуг завжди черга. Житомиряни годинами стоять чекають прийому, чекають на вулиці. Мерзнуть, стоять під дощем але чекають. Нічого не поробиш, ми вже в Європі і діджиталізовані.

Вчора після обіду з,явилося на автівці хамло, яке полінувалося донести свою ліниву сраку до офісу і тому вирішило показати простим людям свою значимість. Воно проїхало по всій Михайлівський по плитці, за яку заплатили ми всі зі своїх податків, стало діля офісу і на зауваження людей почало хамити. В цей час я на 16.00 мав бути у міського голови і тому, проходячи по вулиці побачив хамське відношення цього пана до людей. Так як у мене не було зайвого часу пояснювати цьому м…..ку , що Михайлівська є пішохідною вулицею, я просто послав його на хрен, він , зрозумівши, що його не дуже бояться, завів автівку та бистро зник з очей. Мабуть поїхав туди, куди його послали.

  Драконовские штрафы, отлов на улицах и удар по радикалам. Зачем Зеленский хочет ужесточить армейский призыв

Для чого я написав про це, подумаєте ви. Таку картину всі ми бачило кожен день і кожну годину. А річ в тому, що одразу до мене підійшли люди та сказали, що він має право паркуватися де завгодно, тому що показав людям аусвайс Представника Президента України по Житомирській області. Призвище його люди не запа,ятали,а тільки ім,я Василь.

Шановні житомиряни, нам всім має бути похрен хто себе по-хамські виставляє, не звертайте увагу даже на представників, мерів, перів, серів та інших херів як завжди казав генерал Макашов. Не дозволяйте бидлу залякувати вас, відповідайте адекватно.

Шановний пане голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко та голова Житомирської облдержради пан Володимир Федоренко, може у Вас буде час подивитися на це автохамло на світлині, бо зі слів людей із черги він ще хвалився що має свій кабінет в житомирський облдержадміністрації. Якщо це так, то буду просити пана Президента забрати у нього аусвайса, так як він недостойний носити високе звання Представника Президента України по Житомирський області.

  З початку року Житомирщина торгувала з Німеччиною, Китаєм та Італією

Шановні житомиряни, ми не безмолвне бидло як нас рахує житомирська “еліта”, тому самі не давайте спуску хамам, злодюгам та іншому гівну, яке вилізло із грязі в князі. А те . що я дуже добре знаю лідера одної політичної партії , то це нічого не означає і я ніколи не користувався цим знайомством. Ніколи не проходив і не пройду повз людини, якій потрібна допомога і завжди стараюся ставити всю цю козломорду політичну еліту на місце, так як “о@уевшую прислугу надо воспитывать.” Не забувайте, що ми разом сила.

P.S. Наразі почнуть писати щось на кшалт “ну и что, что он поехал по плитке, может он бабушку подвозил или больного человека.” Тому одразу хочу завірити вражених стокгольмским сіндромом, що тей пан сам приіхав і сам поіхав. А це все зробив тому, що полінувався хитру сраку 20 метрів пронести. Еліта грьобана!“, – написав Олександр Колібабчук.