Абсурдні карантинні обмеження в Україні з 19 грудня

Абсурдні карантинні обмеження в Україні з 19 грудня

Абсурдні карантинні обмеження в Україні з 19 грудня

Сьогодні, 15:16

Міністерство освіти та науки надало роз’яснення стосовно роботи навчальних закладів з 19 грудня, коли в дію вступають нові карантинні обмеження, схвалені Кабінетом Міністрів.

“Уряд продовжив дію карантину, встановленого через COVID-19, до 28 лютого 2021 року. Про актуальні протиепідемічні заходи, зокрема й ті, які стосуються закладів освіти, йдеться у постанові Кабінету Міністрів № 1236. Положення, зазначені в постанові, вступають у силу з 19 грудня 2020 року”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, на період дії карантину заборонено: відвідувати заклади освіти здобувачами освіти групами у понад 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти: відвідувати заклади освіти здобувачами освіти, якщо на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти та персоналу закладу; проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів.

  У Житомирі встановлять камери відеоспостережння з можливостями розпізнавання номерних знаків та облич людей

В МОН нагадали, що додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів, з 8 до 24 січня 2021 р. на території України заборонено відвідувати заклади освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.

Проте, варто відмітити, що деякі обмеження є абсурдними, для прикладу: заборонено приймати відвідувачів у музеях, якщо в закладах присутні більше однієї особи на 10 кв. м. Зазначимо, що , зазвичай у музеях небагатолюдно.

А ось у релігійні заходи допустимі за умови присутності більше однієї особи на 5 кв.м.

Абсурдні карантинні обмеження в Україні з 19 грудня