Гроші – Тельцям, щастя – Дівам: гороскоп на 17 грудня

Гроші – Тельцям, щастя – Дівам: гороскоп на 17 грудня

Гроші – Тельцям, щастя – Дівам: гороскоп на 17 грудня

Сьогодні, 09:05

ОВНИ

Ви отримаєте повну свободу дій цього дня. І вдома, і на роботі. Розпорядіться нею мудро.

ТЕЛЬЦІ

День може потішити несподіваними фінансовими надходженнями. Причому, вам навіть не доведеться докладати зусиль у тій справі, за яку вам заплатять.

БЛИЗНЮКИ

У роботі вам знадобляться усі ваші знання. Згадуйте як ви виконували раніше ті чи інші завдання, щоб якась ситуація не стала для вас несподіванкою.

РАКИ

Особисті зустрічі, короткі поїздки, телефонні й інші переговори краще планувати на першу половину дня.

Бо до вечора теми, які здавалися вам надзвичайно важливими, можуть здатися не настільки й актуальними.

Тому намагайтеся зробити все вчасно, щоб потім не шкодувати про втрачені можливості.

ЛЕВИ

Вам варто бути більш терплячими та холоднокровними, оскільки події далеко не завжди будуть відповідати вашим очікуванням.

ДІВИ

Ви почуватиметеся дуже щасливими цього дня. Насолоджуйтеся, бо так, на жаль, буде не завжди.

ТЕРЕЗИ

  МУЗІКА. Ефимыч - Мы теперь уходим понемногу... (стихи С. Есенина)

Ситуація може скластися так, що вам доведеться їхати у незнайоме місце для врегулювання якогось питання. Велика ймовірність того, що вас чекає дуже відповідальна справа.

СКОРПІОНИ

Цього дня ви покажете найгірші риси свого характеру. Ви будете дуже вибагливими, а ще намагатиметеся навчити людей жити за вашими правилами.

СТРІЛЬЦІ

Вас чекає неформальне спілкування з впливовою особою. Намагайтеся організувати цю зустріч так, щоб вона вийшла максимально теплою та душевною.

КОЗЕРОГИ

Займіться впорядкуванням свого внутрішнього світу, бо щось всередині вас не дає вам розслабитися. А довго жити в напрузі фахівці не рекомендують.

ВОДОЛІЇ

У вас буде безліч спокус, щоб відволіктися від роботи. Спробуйте зробити все можливе для того, щоб не відволікатися від справ. Зараз це особливо важливо.

РИБИ

Дайте вашому партнеру можливість знайти себе. Він не зобов’язаний весь свій час витрачати виключно на вас. Та й вам така поведінка