Допомоги потребує 15-річна Діана Деркач

Допомоги потребує 15-річна Діана Деркач

Допомоги потребує 15-річна Діана Деркач

Сьогодні, 11:25

Друзі, хочу попросити у вас допомоги! ЦЯ інформація – достовірна! Найменша допомога – потрібна ! Мінімум- репост! Моя колега! ЇЇ донька тяжко хвора Негайної допомоги потребує 15-річна Діанка. Дівчинка бореться із раком!

про це в соцмережі пише Наталія Базілевська.

Саркома Юінга – це діагноз 15-річної Діани Деркач, який дівчинці допомагають подолати українські медики.

«Спочатку це був звичайний висип, ранки якого дуже пекли. Зробили УЗД, після якого поставили діагноз: лімфаденіт (в народі – оперізувальний лишай). Лікарі запевнили, що він скоро мине. Все почало заживати, але пухлина, яка була поряд з висипом, не зникала», – пригадують рідні дівчинки.

А з часом вона почала турбувати, тож термінові дослідження підтвердили її злоякісність. «Після обстеження у Вінниці, ми звернулись до Київського інституту раку на імуногістохімію. Де нам сказали, що це одна з найагресивніших пухлин, яка швидко прогресує. Всього потрібно отримати 12 хіміотерапій, операцію з видалення пухлини та трансплантацію кісткового мозку»
, – каже мама дитини.

  Володимир Литвин: « Допомагаю медикам Житомирщини, бо знаю, що моя допомога потрібна, бо відчуваю, що можу врятувати чиєсь життя»

Поки Діана проходить перші протоколи лікування, батьки збирають кошти на продовження боротьби і будуть вдячні кожному за посильну допомогу.

“Діана-сильна духом! І ми впевнені в тому, що вона переможе у цьому страшному двобої!!! Але без нашої підтримки ніяк! Допоможемо подолати цю недугу, адже разом ми сила”
, – кажуть рідні дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ДЕРКАЧ ОЛЬГА ФЕОДОСІЇВНА
Номер картки: 5168757410215091

Допомоги потребує 15-річна Діана Деркач
Допомоги потребує 15-річна Діана Деркач