Кабмін спростив призначення субсидій на компослуги

Кабмін спростив призначення субсидій на компослуги

Кабмін спростив призначення субсидій на компослуги

Сьогодні, 10:09

Урядом також встановлено порядок повернення помилково виплачених громадянам пільг і житлових субсидій.

Кабінет міністрів на засіданні в середу, 16 грудня, надав можливість отримувати субсидію домогосподарствам, у складі яких є особи, що офіційно працюють за кордоном, а також спростив процедуру призначення допомоги для українців без доходів. Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики.

Так, урядом надано можливість отримувати субсидію домогосподарствам, у складі яких є особи, що офіційно працюють за кордоном у країнах, з якими Україна не уклала договори про соціальне забезпечення, або перебувають за кордоном у період догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Крім того, надано право на отримання житлової субсидії на загальних підставах громадянам, які придбали право власності на житло протягом року перед зверненням за призначенням субсидії, та особам, які не мають доходів і відповідно до законодавства звільнені від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соцстрахування.

Однак, зазначено в повідомленні, зараз житлова субсидія може призначатися тільки за рішенням комісії.

  У Житомирі в парку жінка згубила дитину

“Встановлено порядок повернення надміру (помилково) сплачених громадянам пільг і житлових субсидій у грошовій безготівковій формі”, – додала прес-служба.