Стало відомо, де простяться і коли поховають Кернеса

Стало відомо, де простяться і коли поховають Кернеса

Стало відомо, де простяться і коли поховають Кернеса

Сьогодні, 16:20

Названий час і місце прощання і похорону з Геннадієм Кернесом, який помер в ніч на 17 грудня в Німеччині після ускладнень коронавірусу.

Про це стало відомо з повідомлень місцевих ЗМІ з наради в Харківській міськраді. Вона присвячена майбутнім похоронам градоначальника.

Секретар міськради Ігор Терехов сказав, що похорони відбудуться в найближчий вівторок або середу, максимум – у четвер.

Катафалк з тілом мера відправлять в Харків, де його зустрінуть в аеропорту, після чого направлять в місто у супроводі поліції і швидкої.

Відспівувати Геннадія Кернеса будуть у Благовіщенському соборі, а церемонія прощання відбудеться у ХНАТОБі (Харківському національному академічному театру опери і балету імені М. В. Лисенка) і триватиме чотири години.

Крім того, поруч з тілом мера буде нести службу почесний караул. У мерії також попередили, що центральна частина міста буде перекрита.

“Людина-легенда, людина, який зробила для Харкова стільки, скільки не зробив ніхто. Його воля, його самовладання, його вміння націлити на результат і успіх…
“- сказав Терехов.

  У Житомирі водій збив дівчину та втік з місця ДТП

Нагадаємо, що про смерть Геннадія Кернеса стало відомо вранці 17 грудня. У мера Харкова зупинилося серце в ніч на четвер. Він лікувався від коронавірусу з вересня в берлінській клініці “Шаріте”. При цьому Кернес був заочно обраний головою міста на третій термін під час місцевих виборів.