Як швидко вирішити проблеми з грошима при наявності поганої кредитної історії?

Як швидко вирішити проблеми з грошима при наявності поганої кредитної історії?

Як швидко вирішити проблеми з грошима при наявності поганої кредитної історії?

Сьогодні, 13:30

<!–/info–>

Кожен українець хоча б раз у житті переживав фінансові труднощі. Є багато способів їх вирішення. Можна попросити в борг у родичів або друзів. Можна скористатися послугою банківського кредитування. Але в обох способів є слабкі сторони. Родичі та знайомі неохоче дають у борг. А в банках суворі умови оформлення кредитів. До того ж вони перевіряють кредитну історію. До неї потрапляють усі дані про кредити, які людина будь-коли брала. При наявності відкритих заборгованостей в новому кредиті буде відмовлено. В Україні гроші в борг надають не тільки банківські структури. Кошти можна отримати у мікрофінансовій організації. МФО ухвалить кредит навіть позичальнику з поганою кредитною історією. Детальніше дивіться тут https://sgroshi.com.ua/kredit-s-plokhoj-kreditnoj-istoriej/. А ми розповімо, що таке кредитна історія, на які сфери життя вона впливає. Також ви дізнаєтеся про умови надання позики.

Що треба знати про кредитну історію

Протягом свого життя людина не один раз бере кредити в банку. Дані про них зберігаються у спеціальній базі. Якщо кредити були сплачені вчасно, то кредитна історія буде доброю чи позитивною. При наявності заборгованостей вона буде поганою. Є такі люди, які ніколи не оформлювали кредити. Їхня кредитна історія вважається порожньою чи нульовою. При поганій та порожній кредитній історії досить важко отримати кредит у банку. Але це не є перетином для оформлення позики у МФО.

  У Житомирі біля №8 школи вже встановили "острівець безпеки"

Фінансова сторона питання – не єдина сфера життя, на яку впливають заборгованості. Зацікавленість в цих даних можуть проявити страхові компанії, каршерінг, державні та деякі великі комерційні структури. Страхові компанії можуть підвищити ціни на свої послуги при наявності боргів перед банками. Каршерінг – це оренда авто. Такі фірми можуть не надати машину при великій кількості кредитів. Інші установи можуть зацікавитися кредитною історією при працевлаштуванні. Усі ці негаразди можна пережити, в той час як фінанси потребують скорішого вирішення. Тоді справжнім порятунком стають позики від МФО.

Умови отримання мікрокредиту у МФО

Мікрофінансові організації надають послуги кредитування згідно з законодавством України. Проте вони висувають менше вимог до позичальників. Щоб отримати позику, необхідно надати лише оригінал паспорту та ідентифікаційного номера. Інші документи не потребуються. Позика буде схвалена громадянину України віком 18-70 років при наявності постійного прибутку. Це може бути неофіційна зарплата чи державна виплата.

Головна відмінність МФО від банку – невеликі сума позики та термін її надання. Мікрофінансові компанії надають кредит на суму від 1000 до 10 000 гривень. При повторному зверненні та своєчасному поверненні минулої позики сума може збільшитися до 20 000 гривень.

  У Житомирі в одній з квартир поліція виявила опій та марихуану

Строк надання мікрокредиту – від 3 до 14 днів.

Ще одна відмінність полягає в гнучких умовах повернення. Якщо в позичальника не буде можливості вчасно повернути борг, він може продовжити термін користування грошима. Послуга називається пролонгацією. В банках такої можливості немає.