Протестуючі на Майдані ФОПи розповіли, що робитимуть далі

Протестуючі на Майдані ФОПи розповіли, що робитимуть далі

Протестуючі на Майдані ФОПи розповіли, що робитимуть далі

Сьогодні, 16:18

За словами учасників протесту, у них два шляхи – мирний або “влаштовувати революцію”. Поки вони збираються стояти до Нового року.

Лідер організації руху SaveФОП Сергій Доротич розповів про подальші дії підприємців – учасників протесту на Майдані. Люди, незважаючи на втому, готові стояти до Нового року, але не виключено, що акція протесту буде продовжена, пише видання Страна.ua.

“Тримаємо форпост. Шукаємо дружні структури, які не намагатимуться нас приватизувати, але допоможуть провести адміністративну роботу, звернення до правозахисних організацій, тому що нас просто не чують”, – заявив Доротич.

Також він додав, що сьогодні не виключається позачергове засідання Верховної Ради.

“Я знаю від нардепів, що їх не розігнали, бо чекають, щоб їх зібрати і приймати рішення щодо локдауну… Є 156 підписів нардепів за позачергове засідання, але проблема в тому, що ОП (Офіс президента. – Ред.) категорично проти. Проблема тільки в Офісі”, – повідомив Доротич журналісту видання.

  Керівник ОП Єрмак, його заступник Тимошенко і помічник президента Шефір їздять на «номерах прикриття». ВІДЕО

Лідер руху SaveФОП вважає, що в протестувальників є тільки два варіанти – або протестувати мирно, або “влаштовувати революцію”. На сьогодні учасники SaveФОП збираються скористатись безконфліктним протестом.

“У нас немає варіанта. Нам доведеться стояти. Або влаштовувати революцію, або стояти. Ми вирішили мирно стояти. Будемо мокнути, хворіти. Це краще, ніж влаштувати м’ясорубку…” – зазначив Доротич.

Як повідомлялося, протестуючі підприємці вимагають від влади продовжувати працювати під час локдауну, який починається 8 січня. Також учасники протесту проти введення касових препаратів.

Джерело статті: Корреспондент.net