ТТУ підлаштує графік руху транспорту під електричку “Житомир-Київ”

ТТУ підлаштує графік руху транспорту під електричку "Житомир-Київ"

ТТУ підлаштує графік руху транспорту під електричку “Житомир-Київ”

Сьогодні, 15:54

Сьогодні, 23 грудня, відновили рух електропоїздів з Житомира до Києва. З житомирського залізничного вокзалу електричка вирушатиме о 5:10 год.

У ТТУ планують підлаштувати маршрути деяких тролейбусів, щоб люди встигали доїхати до електрички.

«На час, коли відправляється електропоїзд, до зупинки «Залізничний вокзал» прибувають перші тролейбуси, постійно діючі маршрути №4, № 3, які і забезпечують підвоз пасажирів до дизель-потяга. Така ж ситуація і з прибуттям: о 22:20 вже чекає приміський дизель-потяг, який у нас курсує постійно у новоград-волинському напрямку. І приблизно в цей час, з різницею у 5 хвилин, буде прибувати і київський поїзд», – каже начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міськради Костянтин Підпокровний.

Костянтин Підпокровний додає, що до вокзалу тролейбуси будуть курсувати з Крошні, Польової, Богунії. Також планується переробити графік курсування комунальних автобусів.

«Поки що питання не вирішено, зараз ТТУ опрацьовує додаткові графіки, якраз для того, щоб забезпечити ще й ті райони. Щодо Корбутівки, скажімо,будуть внесені відповідні зміни у графік тролейбуса №15. Про це будемо інформувати. Загалом ми поставили завдання, щоб сьогодні до кінця дня ці графіки розробили», – додає Костянтин Підпокровний.

  Возможности кондиционеров инверторного типа