У селі на Житомирщині поліцейські розшукали 8-річного хлопця, який заснув на горищі

У селі на Житомирщині поліцейські розшукали 8-річного хлопця, який заснув на горищі

У селі на Житомирщині поліцейські розшукали 8-річного хлопця, який заснув на горищі

Сьогодні, 16:28

8-річний Артур уранці 22 грудня пішов до школи і не повернувся ні у звичний час, ні за кілька годин потому. Мама хлопця спочатку самостійно розшукувала малого, а потім звернулась за допомогою до поліцейських. Упродовж години правоохоронці встановили місце перебування Артура. Нині з ним та батьками працюють ювенальні інспектори.

Про це 23 грудня розповіли у пресслужбі ГУНП в Житомирській області.

Повідомлення про зникнення дитини надійшло до поліції о 19.05 від жительки с. Міньківці. Під час першочергової перевірки з’ясувалось, що малого востаннє бачили близько 17.00 у місцевому парку. Однак коли поліцейські групи реагування Андрушівського ВП, які виїхали до села, не знайшли його там, по тривозі був піднятий увесь особовий склад відділення.

Також до села були викликані додаткові сили поліцейських, у тому числі кінологи.

Ми розуміли, що ситуація може мати серйозні наслідки, оскільки пора і холодна, і темна, і пізня, а хлопцеві лише 8 років. Зі слів рідних, підстав, щоб він добровільно не повернувся додому не було, – розповіла начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП Наталія Гончарук.

  У житомирських лісах з'явились маслюки, а на полях - печериці. ФОТО

Поліцейські прибули до села та розпочали пошуки у двох напрямах: перевіряли друзів, однолітків та знайомих хлопця, а також обстежували житлові будинки та закинуті хати-пустки.

– Огляд розпочали з оселі, де хлопець і мешкає, хоч, за словами матері, вона уже все перевірила. Однак на горищі будинку, посеред сіна, поліцейські знайшли Артура, який спав, – сказала Наталія Гончарук.

Уже пізніше у розмові з ювенальними інспекторами малий розповів, що, попри заборону матері, пішов до парку та загрався там, а коли зрозумів це, то боявся повертатись додому, тому й заховався на горищі.

Нині з родиною працюють ювенальні інспектори, які роз’яснюють наслідки такої поведінки і старшим членам сім’ї, і юним.

Водночас напередодні зимових канікул поліцейські радять батькам заздалегідь подбати про дозвілля дітей та належний нагляд за ними, аби убезпечити їх від ризикованих факторів.