На Житомирщині судитимуть ув’язненого, який у колонії займався розповсюдженням наркотиків

На Житомирщині судитимуть ув'язненого, який у колонії займався розповсюдженням наркотиків

На Житомирщині судитимуть ув’язненого, який у колонії займався розповсюдженням наркотиків

Сьогодні, 14:51

Житомирською обласною прокуратурою 23.12.2020, у межах процесуального керівництва, до суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактами придбання, передачі та збуту наркотичних засобів до виправної колонії, скоєних організованою злочинною групою (ч.ч. 2, 3 ст. 307, ч. 3 ст. 321 КК України).

Постачання наркозалежним ув’язненим наркотичних засобів налагодив засуджений, який відбував покарання у цій же виправній колонії.

Наркоділок створив організовану злочинну групу, залучивши ще двох осіб, які відбували покарання, та одного жителя міста Коростеня.

Крім того, фігурантами справи є ще 10 місцевих жителів, які, діючи за попередньою змовою з організатором злочинної групи та її учасниками, займалися придбанням та передачею наркотичних засобів протягом листопада 2019 – квітня 2020 років.

За даними слідства, організованою злочинною групою скоєно 12 кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних засобів у великих розмірах. Під час санкціонованих обшуків, у тому числі і на території виправної колонії, виявлено та вилучено понад 100 грамів наркотичного засобу – метадону.

  З Днем народження, наша Незалежна Україно!

Досудове розслідування проводило Головне управління Нацполіції в області.

Справу розглядатиме Коростенський міськрайонний суд.

Публічне обвинувачення здійснюватиме Житомирська обласна прокуратура.