У будинку на Домбровського нарешті з’явилося газопостачання. ФОТО

У будинку на Домбровського нарешті з'явилося газопостачання. ФОТО

У будинку на Домбровського нарешті з’явилося газопостачання. ФОТО

Сьогодні, 12:41

21 грудня мешканцям будинку на Домбровського, 6 без попередження відключили газ, назвавши причиною цьому ремонтні роботи. Проте, як заявляють мешканці, газопостачання припинили через єдиного боржника.

Люди близько 3 діб жили без газу, зверталися до “Житомиргазу” та писали заяву до поліції. Від відчаю звернулися й до редакції сайту Zhitomir-Online.

Мешканець будинку Олег Несвірський повідомляв, що через відсутність газу його жінці та двом дітям 2 та 7 років довелося на деякий час перебратися до родичів, адже вдома не було змоги приготувати їсти.

Вчора, 23 грудня, до боржника в квартиру завітали представники газконтори та дільничий, після чого у цьому під’їзді ввімкнули газ. Сьогодні вранці газ з’явився й у другому під’їзді. Про це повідомив мешканець будинку Олег Несвірський.

“Сьогодні об 11 ранку таки включили і в другому під’їзді газ. “Житомиргаз” добився від ЖЕКу якогось договору. Людям просто повернули те, що забрали, і нібито радійте”, – каже мешканець будинку на Домбровського, 6.

  Житомирську спортсменку через допінг відсторонили від олімпіади в Токіо

Олег подякував редакції сайту Zhitomir-Online за висвітлення проблеми й сподівається, що проблеми з газопостачанням зникнуть й в інших будинках нашого міста.

“Немає інформації, чи когось покарали за цей шантаж мешканців, чи це буде повторюватись знову, чи буде людям компенсовані стрес, 3 дні в холоді і голоді, нічого. Відчуття, нібито тобі нагадили в душу й навіть не вибачилися. Вам дуже дякую за висвітлення проблеми і сподіваюсь, що в інших будинках відновлять газопостачання до свят і щось в країні таки зміниться на краще!”, – додав Олег Несвірський.

У будинку на Домбровського нарешті з'явилося газопостачання. ФОТО
У будинку на Домбровського нарешті з'явилося газопостачання. ФОТО

Джерело статті: Житомир-Онлайн