Житомирська майстриня показала, як за 5 хвилин зробити різдвяний вінок. ВІДЕО

Житомирська майстриня показала, як за 5 хвилин зробити різдвяний вінок. ВІДЕО

Житомирська майстриня показала, як за 5 хвилин зробити різдвяний вінок. ВІДЕО

Сьогодні, 14:01

Житомирянка Людмила Лаврентюк власноруч створює прикраси у вигляді різдвяних вінків. Аби зробити невеликий різдвяний віночок знадобиться 5 хвилин, каже Людмила, проте це за умови, що під рукою будуть всі необхідні матеріали.

Майстриня розповіла Суспільному, що робити різдвяні віночки можна різного розміру з природних або штучних матеріалів:

“Такі віночки можна купити на базарі або в магазині, а можна зробити самому. Ось це у мене основи для віночків з виноградної лози і з лози верби. Ми з чоловіком на відпочинку сіли під вербою і наробили віночків. А це звичайний картон, обмотаний тканиною і прикрашений мереживом”.

Людмила Лаврентюк показує процес виготовлення прикраси із лози. Майстриня каже, що для створення невеликого різдвяного віночка їй потрібно 5 хвилин:

“Зараз ми зробимо ось такий маленький віночок із лози. Насамперед потрібно приклеїти гілку ялинки, потім обмотуємо вінок намистинками. Можна сюди додати шишку і сніжинку. Такий віночок можна зробити за 5 хвилин, але це за умови, що у вас є все готове під руками. Всі різдвяні віночки у мене виходять різними. Інколи буває, що я навіть хочу зробити їх однаковими, але в мене це все одно не виходить”.

  За деякими адресами у Житомирі не буде води

За словами Людмили, для оздоблення не обов’язково купувати дорогі прикраси, можна їх зробити самому. Наприклад, вона сама шиє бантики і квіти, сушить фруктові кісточки та апельсинову цедру і завчасно заготовляє шишки.

Готовим різдвяним вінком майстриня прикрашає вхідні двері. Каже, що робить це щороку, запрошуючи таким чином Різдво до хати.