“Подружці” Розенблата вручили підозру

"Подружці" Розенблата вручили підозру

“Подружці” Розенблата вручили підозру

Сьогодні, 10:38

Таємну агентку Катерину Сікорську, яка колись підвела під “янтарну справу” народного депутата Борислава Розенблата незабаром можуть заарештувати. Вищий антикорупційний суд розпочав проти неї справу та вручив “підозру”…

"Подружці" Розенблата вручили підозру

Про “бурштинову справу” Борислава Розенблата читайте, будь ласка, ТУТ.

Можна довго сперечатися про моральність (аморальність) у діяльності Борислава Розенблата, але ясно одне: він просто таки геніальний у схемах великого заробляння грошей. Цікаво, але чомусь ніхто з українських та закордонних журналістів нічого не писав про те, хто “замовив” Розенблата.

Дуже може бути, що цей замовник знаходиться у Вашингтоні. Адже саме там, швидше всього, перебуває сам “дах” і основний “вигодонабувач” українських бурштинових справ.

Чому так думають аналітики сайту Житомир-Онлайн? На розробку та підкуп нардепа Розенблата були виділені просто таки величезні гроші – сотні тисяч долярів!!! Українським спецслужбам такі ресурси навіть не снилися… Залишається лише додати, що основний бурштиновий “заробітчанин” стоїть набагато вище Авакова і, певна річ, перебуває на посаді у Вашигтоні та час від часу, може, навіть повчає дурних українців, що “у них корупція”.

  31 липня — Омелянів день. Що потрібно зробити в це свято, та на що звернути увагу

Повернемося до фінансового боку розробки Розенблата. Агентка Катерина, підбираючись до нардепа, вийшла на зв’язок з його братом – житомирянином.

"Подружці" Розенблата вручили підозру

Агентка Катерина

Брат Розенблата розповідав: “Від неї просто пахло грошима. Ми зустрічалися в дуже дорогих київських ресторанах. Я дивився на цінники в меню і мені ставало зле. Вона замовляла все, що хотіла і що хотів я, і навіть залишала щедрі чайові. Звичайну воду ми пили за ціною коньяка. Катерина приїздила на зустрічі на двох джипах одразу, її супроводжувало аж 8 охоронців…”

А потім були польоти спільні прогулянки Катерини з Розенблатом в бізнес класі літака до Дубаїв, життя в п’ятизіркових дорогучих готелях, вечірки в розкішних п’ятизіркових ресторанах. Хто за це платив?

Розенблата манили великими грошима.

Пам’ятаєте: “Всего 6 тысяч?”

Українців потішили шикарною детективною історією з реальними героями, куди там розкрученому москальському “Дому-2”! А хтось, невідомий нам, забрав з-під носа у Розенблата бурштинові мільярди…

А використані агенти уже нікому не потрібні. Бумеранг повертається…

Устим Кармелюк

Джерело статті: Житомир-Онлайн