Де ховається житомирський депутат?

Де ховається житомирський депутат?

Де ховається житомирський депутат?

Сьогодні, 15:16

Десь місяців три-чотири тому у Житомирі з’явилися оголошення із досить кумедним заголовком: « У Житомирі пропав депутат – допоможіть знайти!». Із фото, яким була оснащена листівка, було зрозуміло, що йдеться про народного депутата України Ігора Герасименка. Як відомо, у липні 2019-го року його було обрано до Верховної Ради України у Житомирському мажоритарному окрузі №62. Але з того часу про Ігора Герасименка житомиряни дуже мало чули. Було відомо, що у Верховну Раду, на роботу у складі фракції «Слуга народу» Ігор Леонідович ходить справно (відвідав 94% засідань), але ось у Житомирі про зустрічі Ігора Герасименка із виборцями мало хто чув. Звісно ж, коронавірус, карантин з «вихідними днями» вплинув на рівень публічності нардепа, але й по телевізору його також мало показують.

Де ховається житомирський депутат?

Наприкінці літа 2020-го року активізувалися партії, бо розпочалася кампанія з виборів до місцевих рад. Скрізь, де не поглянь, у рядах партійців найбільшою активністю вирізнялися народні депутати. Але з якогось дива Ігора Герасименка ні у серпні, ні у вересні-жовтні у Житомирі , на зустрічах із виборцями знову ж таки ніхто не бачив. Тому й появу листівки про «розшукується депутат», житомиряни зустріли із розумінням. Але люди сподівалися, що нардеп все ж таки «знайдеться» і його частіше можна буде побачити у Житомирі. Ну, наприклад, хоча б на сесіях Житомирської міської ради. Не зрозуміло чому, але своїм однопартійцям – житомирянам народний депутат І.Л.Герасименко під час виборчої кампанії допомагав неохоче, або ж – суто символічно. Можливо Ігор Герасименко не міг і не хотів посилювати позиції «слуг народу», оскільки його друг, який допоміг йому стати нардепом , мер Житомира Сергій Сухомлин восени 2020-го року старався понад усе здобути найбільше депутатських місць для своєї партії «Пропозиція». Ігор Герасименко, звісно ж, розумів, що «слуги» до складу Житомирської міської ради після 25 жовтня обов’язково увійдуть, але який саме кількісний склад буде у партії «Слуга народу», його не обходило. Тепер, коли новий депутатський склад Житомирської міськради, розпочав свою роботу і провів вже аж три пленарні засідання, Ігора Герасименка на сесіях Житомирської міськради ніхто не бачить. Наче Житомиру житті І.Л.Герасименка нічого й не значить!

Де ховається житомирський депутат?
  Абрикосовий джем з апельсинами, виходить такий смачний, що зимою з’їдається першим

Не приїздить Ігор Леонідович і на сесії Житомирської обласної ради. Його колеги по парламенту на обидві сесії Житомирської обласної ради з’являлися, а ось Ігор Герасименко – ні, і годі! Після місцевих виборів Ігор Герасименко у Житомирі провів прийом виборців – громадян. Це сталося 29 жовтня 2020-го року. Але із тих пір про контакти нардепа Герасименка із житомирянами нічого нового не чути. Його помічники рапортують (в основному – через – Фейсбук)про те, що нардеп дуже багато робить для Житомира, але робить це начебто- без зайвого галасу та непомітно. Ось з’явився у міській лікарні новий апарат ШВЛ. Виявляється, куплений він був на державні гроші, але ініціював таке виділення саме нардеп Ігор Герасименко. Теж саме стосується грошей для будівництва спортмайданчиків біля житомирського ліцею №25. Теж начебто гроші на побудову спортивних споруд добуті за сприяння Ігора Герасименка. Так, наприклад, каже його помічниця Катерина Радчук. А ще одна помічниця І.Л.Герасименка Вікторія Краснопір, працюючи в управлінні соціального захисту Житомирської міськради, проводить роботу, і зустрічає виборців також від Ігора Герасименка. Але сам пан Ігор до Житомира навідуватись не любить. Тож , шукай його, чи не шукай, а доведеться житомирянам, все ж таки, почекати нових виборів і вибрати такого, щоб не ховався.

Автор статті: Сидір Ковпак