Житомирщина стала одним з регіонів-лідерів у реалізації програми “Велике будівництво”

Житомирщина стала одним з регіонів-лідерів у реалізації програми "Велике будівництво"

Житомирщина стала одним з регіонів-лідерів у реалізації програми “Велике будівництво”

Сьогодні, 10:15

Міністерство розвитку громад та територій України назвало області, що є лідерами з виконання плану програми “Велике будівництво”.

«Заплановано, що до кінця 2020 року мають бути завершені щонайменше 100 шкіл, 100 садочків та 100 спортивних об’єктів по всій Україні. Дві третини плану вже виконані, на черзі – садочки. Станом на 23 грудня будівельна готовність по всім об’єктам Великого будівництва складає 98%. Лідери, які повністю реалізували програму по проєктах, запланованих на 2020 рік, – Донецька, Луганська, Житомирська, Київська, Полтавська, Волинська, Івано-Франківська, Чернівецька, Хмельницька області та місто Київ», – повідомляє Мінрегіон.

У 2020 році за планом програми було підготовлено до реконструкції близько 600 шкіл, садочків, спортивних об’єктів, приймальних відділень тощо.

«Наступного року програма не зупиняється. ОДА вже подали до Мінрегіону свої пропозиції щодо проєктів, які можуть бути включеними до Великого будівництва. Акцент – на проєктах, що сприятимуть розвитку регіонів, туристичних об’єктах, соціальній інфраструктурі», – додають у Мінрегіоні.

  МУЗІКА. IVANA - AH TEZI PARI / Ивана - Ах, тези пари, 2005

Житомирська ОДА відзвітувала, які об’єкти були реконструйовані у 2020 році за планом програми “Велике будівництво”.

«У Житомирській області реалізація Національної програми “Велике будівництво”, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським, знаходиться на завершальному етапі виконання робіт. Зокрема до кінця грудня 2020 року планується завершити будівельні роботи на трьох останніх об’єктах програми “5/5/5” – 5 шкіл, 5 садочків, 5 стадіонів (об’єктів спорту)», – зазначають у Житомирській ОДА.