Перше побачення – Стрільцям, інтриги – Ракам: гороскоп на 28 грудня

Перше побачення – Стрільцям, інтриги – Ракам: гороскоп на 28 грудня

Перше побачення – Стрільцям, інтриги – Ракам: гороскоп на 28 грудня

Сьогодні, 08:35

ОВНИ

Ви досягнете значно більшого, якщо візьмете ініціативу в свої руки. Розмови з колегами на професійні теми можуть наштовхнути вас на цікаві ідеї, які принесуть дуже хороші результати.

ТЕЛЬЦІ

Чудовий час для боротьби з шкідливими звичками. Складіть режим дня, перестаньте засиджуватися за комп’ютером. Не нехтуйте й заняттями спортом.

БЛИЗНЮКИ

Цього дня може виникнути непорозуміння з колегами або керівництвом. Перш ніж спалахнути емоціями, подумайте, що з цього може вийти.

РАКИ

Недоброзичливці можуть плести інтриги за вашою спиною, тому не давайте приводів для пліток.

Можна ділитися своїми проблемами з близькими людьми, обговорювати цікаві теми.

Також це сприятливий день, щоб спланувати своє найближче майбутнє.

ЛЕВИ

Вам потрібно серйозно зайнятися роботою або пошуком нових партнерів. Прислухайтеся до думки і порад досвідчених людей, які досягли у своїй справі вагомих результатів.

ДІВИ

Цей день може виявитися напруженим через вашу підвищену дратівливість. Не дозволяйте емоціям втягнути вас в конфліктні ситуації.

  Житомирянин ноутбук продав, а кошти так і не отримав

ТЕРЕЗИ

Зараз необхідно особливо відповідально ставитися до виконання своїх обов’язків як на роботі, так і вдома. Потрібно демонструвати активність, шукати вихід з будь-яких ситуацій.

СКОРПІОНИ

Заплануйте більше важливих справ. Однак слід уникати ризикованих заходів і пропозицій.

СТРІЛЬЦІ

Професійні справи виявляться не настільки складними, як може здатися на перший погляд, тому сміливо беріться за роботу. День сприятливий для перших побачень.

КОЗЕРОГИ

Не розслабляйтеся і не відволікайтеся на другорядні справи. Постарайтеся самі урізноманітнити свій робочий і вільний час. Корисно почати курс оздоровчих процедур.

ВОДОЛІЇ

Хороший період для втілення своїх планів у життя. Будьте впевнені у своїй позиції – люди, які намагаються вмовити вас змінити точку зору, помиляються.

РИБИ

Друзі цього дня зіграють важливу роль у вашому житті. Прислухайтеся до них. Також зараз зорі наділили вас силою, тому головним завданням буде вирішити, куди її направити.