Повний перелік, що буде працювати під час локдауну з 8 по 25 січня

Повний перелік, що буде працювати під час локдауну з 8 по 25 січня

Повний перелік, що буде працювати під час локдауну з 8 по 25 січня

Сьогодні, 12:03

Держава залишає право у випадку різкого зростання запроваджувати невідкладний карантин, але за планом він буде 8-25 січня.

Кабінет міністрів запровадив з 8 січня до опівночі 25 січня локдаун в Україні. Також до березня продовжили режим надзвичайної ситуації та карантинних обмежень, які будуть діяти кожен день, крім періоду локдауну.

«Обмеження будуть вводитися для того, щоб розірвати ланцюг захворюваності», – повідомив під час засідання Кабміну прем’єр Денис Шмигаль.

Він додав, що держава залишає право у випадку різкого зростання запроваджувати невідкладний карантин, але за планом він буде 8-25 січня.

Згідно з даними Кабміну на період локдауну заборонили:

Відвідувати усі заклади освіти, окрім дошкільної та спеціальної.

Роботу кафе, барів, ресторанів, крім на виніс і на доставку.

Приймати відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, окрім купівлі товарів першої необхідності.

Приймати відвідувачів в закладах розважальної діяльності.

Роботу закладів культури (театри, кінотеатри, виставки), фітнес-залів, басейнів, усіх масових заходів, крім офіційних спортивних.

Окрім того,

  На Київщині знайшли тіло 12-річної дівчинки, у вбивстві підозрюють її 15-річного друга

Салони краси можуть працювати винятково за попереднім записом та без очікування відвідувачів усередині.

Закриються всі заклади розміщення, крім готелів та закладів реабілітації.

Громадський транспорт продовжить роботу.

Працюватимуть готелі, банки, продуктові, аптеки, поштові оператори.

У новорічну ніч пропонують дозволити закладам харчування до першої години ночі.

Повний перелік, що буде працювати під час локдауну з 8 по 25 січня

Товари та послуги першої необхідності:

товари, що відносяться до продуктів харчування, лікарських засобів, виробів медичного призначення, засобів гігієни, засобів зв’язку, ветеринарних препаратів, кормів
пальне
провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, перукарень та салонів краси за попереднім записом

Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватись із адресною доставкою замовлень.

Уряд також запровадив перелік нових карантинних обмежень, які почали діяти з 19 грудня 2020 року (але не у час локдауну) на всій території України.

  За деякими адресами у Житомирі не буде води

Зокрема нові обмеження забороняють:

проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів.

проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій.

прийом відвідувачів у музеях, на виставках, в галереях тощо, якщо в залах присутні більше однієї особи на 10 кв. метрів.

робота закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки та замовлень на винос). Проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00. У ніч з 31.12 на 01.01 робота ресторанів та кафе буде дозволена до 01:00.

релігійні заходи: в приміщенні за умови присутності більше однієї особи на 5 кв. метрів, на відкритому повітрі за умови недотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.