Грілекс — офіційний постачальник грилей

Грілекс — офіційний постачальник грилей

Грілекс — офіційний постачальник грилей

Сьогодні, 15:05

Компанія Грілекс офіційний дистриб’ютор грилей та барбекю люксових брендів Char-Broil, Saber, FireMagic, Dancook. На сайті https://grillex.com.ua/cities/zhytomyr ви знайдете грилі таких різновидів:

  • газові;
  • вугільні;
  • електричні;
  • коптильні.

Устаткування отримало свою назву від французького слова griller, яке позначає «обпалювати». З самого початку виробництва ключовим питанням було створення спеціальних електричних нагрівачів циліндричної форми, які можуть витримати високотемпературний режим експлуатації. Потужний гриль здатний обробити продукти так, ніби вони знаходяться над джерелом відкритого вогню. Двостороння модель обладнання вперше була представлена майже 25 років тому. З цього часу починається активне вдосконалення аж до сьогодні. Багато змін дозволили зробити техніку для професійної кухні більш функціональною і продуктивною.
Тому магазин Грілекс у Житомирі пропонує своїм клієнтам якісну продукцію за доступними цінами.

Вибираючи гриль, варто звернути увагу на наступні моделі:

  • фрай-топ;
  • гриль для сосисок;
  • контрактний притискний гриль;
  • вапо-гриль.

Ласуючи улюбленими стравами швидкого приготування, сучасна людина не замислюється про те, як саме відбувається процес готування. Щоб їжа мала рум’яний вигляд і смачну скоринку, потрібен такий, який володіє декількома важливими особливостями.

  На одесском пляже утонул житомирянин. ФОТО

Як влаштований сучасний гриль?

Почати слід з конструктивних особливостей професійного кухонного обладнання. Для створення гриля використовується міцний корпус з піддоном, а також ролики, рух яких забезпечує привід і електричний мотор. Додатково оснащується терморегуляторами, які дозволять вибрати оптимальний режим роботи. Традиційним рішенням для виготовлення корпусу техніки виступає нержавіюча сталь. Саме цей матеріал використовується для виробництва піддону, який стає максимально простим в плані догляду.

Працює від стандартної електромережі. Покупці можуть вибрати моделі з різною кількістю роликів. Для їх виготовлення використовують хромовану сталь, яка не вступає в реакцію з харчовими продуктами. Швидкість обертання може регулюватися, якщо мова йде про сучасні варіанти. Нагрівальні елементи дозволяють підтримувати температуру в межах 50-300 градусів. Гриль ви можете придбати в магазині, скориставшись великим асортиментом для професійної кухні. Його вартість залишається демократичною.