На Житомирщині 5 років ув’язнення отримав 46-річний чоловік, який розбещував малолітню доньку

На Житомирщині 5 років ув'язнення отримав 46-річний чоловік, який розбещував малолітню доньку

На Житомирщині 5 років ув’язнення отримав 46-річний чоловік, який розбещував малолітню доньку

Сьогодні, 12:06

За апеляційною скаргою ювенального прокурора Новоград-Волинської місцевої прокуратури особі призначено реальне покарання за скоєний тяжкий злочин проти малолітньої.

Так, Житомирським апеляційним судом скасовано вирок суду першої інстанції у частині призначення покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років з іспитовим строком 3 роки та постановлено новий вирок – позбавлення волі строком на 5 років.

Установлено, що місцевий житель, 46-річний батько, тривалий час, неодноразово скоював проти своєї доньки тяжкий злочин – розбещення неповнолітньої.

Вироком Червоноармійського районного суду особу визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 156 КК України та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років без права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю з іспитовим строком 3 роки.

Однак прокуратура не погодилася із вироком, вважаючи таке покарання неспівмірним із тяжкістю скоєного у стані алкогольного сп’яніння злочину, який мав багатоепізодичний характер та тривав протягом 7 років.

  До України йде нова хвиля спеки

Ювенальним прокурором на зазначений вирок подана апеляційна скарга та наведені обґрунтовані доводи, з якими погодився апеляційний суд та призначив реальне покарання.