Дорогі друзі!

Дорогі друзі!

Дорогі друзі!

Сьогодні, 11:11
Високосний 2020 рік позначив наше життя спалахом пандемії, від якої ніхто не застрахований. І розкрив нові грані того, що називається щастям. Виявляється – воно і в можливості самостійно та на повні груди дихати без апарату ШВЛ.
Кажуть, що 2020 рік – це й прообраз майбутнього і до нього слід ретельно готуватися.
Яким воно буде – залежить виключно від нас. Для цього у 2021 році потрібно рішуче зректись одвічного: сподіваємось на краще, а готуємося до гіршого. Не пускати у серце навіть думки: якщо Ісуса розп’яли за добро, то якої любові чекати нам за благородні справи.
Будь-що, але варто вірити – всеохоплююча любов й добро спроможні відкрити людські душі та наповнити їх позитивним змістом.
Бути корисним – найвища нагорода. А небайдужість до тих, хто потребує уваги – найкраще мірило людяності, чуйності серця і духовної краси.
Звісно, щирість і відкритість до людей не завжди належнопоціновуються. Тому з боєм курантів давайте на мить відсторонимося від святкової метушні, прислухаємося до того, що промовляє душа і сповна відчуємо призначення свого життя.
Воно – високе й благородне. Треба лише вірити в себе. І бути чесним по відношенню до себе.
У новорічні та різдвяні дні я особливо дякую усім, кого зустрів і з ким йшов та, сподіваюся, йтиму далі дорогами життя. Вдячно пам’ятаю усіх, з ким звела доля, подарувала перевірену роками дружбу.
Моє серце назавжди віддане Вам!
З роками бажання стають більш приземленими, але настояні на досвіді пройденого – здоров’я, миру й спокою.
Для себе, для родини і для нашого люду.
З Новим Роком!
З Різдвом Христовим!
  Списание налогового долга и по 8 тыс. грн матпомощи из "фонда COVID-19", - президент подписал законы о поддержке бизнеса во время карантина


Завжди Ваш –
Володимир ЛИТВИН

Дорогі друзі!