Україна перестане публікувати авторів з Росії, Білорусі та Вірменії

Україна перестане публікувати авторів з Росії, Білорусі та Вірменії

Україна перестане публікувати авторів з Росії, Білорусі та Вірменії

Сьогодні, 10:16

Також вирішено припинити практику проведення спільних акцій, наприклад, творчих вечорів, “круглих столів”, конференцій.

Національна спілка письменників України прийняла рішення про припинення публікації авторів з тих країн, які на майданчику ООН і в інших міжнародних організаціях виступили проти територіальної цілісності України. Серед таких країн вказані Росія, Вірменія, Білорусь і ще 14 держав. відповідне рішення було прийняте на засіданні Секретаріату Національної спілки письменників України. Про це у вівторок, 29 грудня, повідомила прес-служба організації в “Українській літературній газеті”.

“Також вирішено припинити практику проведення спільних акцій (творчі вечори,”круглі столи”, конференції і т.д.) з дипломатичними представництвами країн, зазначених у додатку, та не допускати участі членів НСПУ в будь-яких літературно-мистецьких заходах, ініційованих представниками країн, які підтримують російську агресію проти України”, – підкреслили в організації.

При цьому в організації зазначили, що винятком із нового правила можуть стати твори вже померлих класиків. Також опублікувати свої роботи зможуть сучасні письменники із зазначених країн, які “публічно підтримують територіальну цілісність України і засуджують агресію Російської Федерації”.

  7 речей, яких ви зобов’язані навчити своїх дітей – заради їхньої безпеки!

До списку санкцій також увійшли: Венесуела, Зімбабве, Іран, Камбоджа, Киргизстан, КНДР, Куба, Лаос, М’янма, Нікарагуа, Сербія, Сирія і Судан.

В НСПУ мають намір ознайомити з цією постановою міністерство культури і інформаційної політики Держкомтелерадіо, Український інститут книги, Український інститут при МЗС України, а також Українську асоціацію книговидавців і книгорозповсюджувачів.

Джерело статті: Корреспондент.net