Житомирські лісгоспи продали понад 36 тисяч ялинок

Житомирські лісгоспи продали понад 36 тисяч ялинок

Житомирські лісгоспи продали понад 36 тисяч ялинок

Сьогодні, 17:01

Понад 36 тисяч ялинок реалізували лісгоспи Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства в ході передноворічної ялинкової кампанії. Це на 3 тисячі більше, ніж в минулому році.

Про це 4 січня інформує ЖОУЛМГ.

Т”акий ріст попиту лісівники пояснюють досить демократичними цінами, адже в пунктах продажу, організованих безпосередньо лісгоспами, зелену красуню можна було придбати вдвічі а то й втричі дешевше, ніж у підприємців. Та навіть незважаючи на таку ціну, знайшлися бажаючі ялинку просто поцупити. Майже 900 працівників лісової охорони постійно проводили рейди з охорони хвойних плантацій. В ході цих рейдів виявлено 25 фактів лісопорушень. Всі порушники вже сплатили адмінштрафи на загальну суму майже 13 тисяч гривень та ще стільки ж шкоди, заподіяної лісу“, – йдеться у повідомленні.

В цьому році найбільше користувалися попитом хвойні деревця з Баранівського та Білокоровицького лісгоспів – там їх продано найбільше.

Всі реалізовані зелені красуні вирощено на спеціальних плантаціях різдвяних ялин та отримано в ході догляду за насадженнями.

  Єпископ Паїсій привітав нового головного поліцейського Житомирської області з призначенням. ФОТО

Активність покупців пішла на користь і лісогосподарським підприємствам: від реалізації хвойних дерев в передноворічний період в казну лісгоспів надійшло майже 2,5 мільйона гривень. 20% з цієї суми у вигляді податку отримав державний бюджет.