Під час новорічних свят житомирські поліцейські розшукали трьох дітей, які “загуляли”

Під час новорічних свят житомирські поліцейські розшукали трьох дітей, які "загуляли"

Під час новорічних свят житомирські поліцейські розшукали трьох дітей, які “загуляли”

Сьогодні, 12:01

Юні жителі області, отримавши дозвіл батьків на святкування з друзями, вчасно додому не повернулись. Їх знайшли за місцями проживання знайомих у сусідніх населених пунктах та повернули додому. Нині з родинами працюють ювенальні поліцейські.

Про це 4 січня інформує пресслужба ГУНП в Житомирській області.

1 січня до поліції звернулись батьки 15-річного жителя м. Чуднова із повідомленням, що юнак вчасно не повернувся додому. За їх словами, хлопець мав відзначати Новий рік у колі друзів, з якими домовився про зустріч 31 грудня. Утім, ні вночі, ні зранку парубок додому не повернувся та зв’язку з ним не було.

З’ясовуючи обставини події, поліцейські перевірили коло спілкування хлопця, у тому числі відвідали його знайомих за місцем проживання. Урешті інспектори сектору реагування Чуднівського відділення поліції розшукали його в одного з друзів у сусідньому селі, де хлопець ще спав після нічних веселощів.

2 січня поліцейські шукали 14-річну жительку м. Коростишева. Дівчина з дозволу батьків поїхала святкувати до подруги, яка проживає в обласному центрі. Вона також вчасно не повернулася додому та на зв’язок з батьками не виходила. Поліцейські розшукали юнку у її друзів в одному з сіл Коростишівського району.

  В Україні запрацювали кінотеатри

3 січня до Житомирського районного управління поліції звернулась жителька обласного центру із повідомленням про зникнення 16-річної доньки. Дівчина напередодні вирушила у гості до подруги у Житомирський район. В обумовлений час юнка не повернулась додому, а її мобільний телефон був вимкненим, тому рідні забили на сполох. Розшукуючи зниклу, поліцейські повідомили про це жителів місцевої громади та її знайомих. Лише після цього дівчина зателефонували рідним та повідомила, що повертається, пояснивши відсутність зв’язку розрядженням батареї мобільного.

Нині всі підлітки знаходяться вдома під опікою рідних. З родинами працюють ювенальні поліцейські.