У лісах Житомирщини зафіксовано 25 спроб заволодіти ялинками безкоштовно

У лісах Житомирщини зафіксовано 25 спроб заволодіти ялинками безкоштовно

У лісах Житомирщини зафіксовано 25 спроб заволодіти ялинками безкоштовно

Сьогодні, 16:25

Лісівники Житомирщини цього року продали 36 тисяч ялинок, що на 3 тисячі більше за показник минулого року. Але було зафіксовано 25 спроб безкоштовно отримати ялинки.

«Понад 36 тисяч ялинок реалізували лісгоспи Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства в ході передноворічної ялинкової кампанії. Це на 3 тисячі більше, ніж в минулому році. Такий ріст попиту лісівники пояснюють досить демократичними цінами, адже в пунктах продажу, організованих безпосередньо лісгоспами, зелену красуню можна було придбати вдвічі, а то й втричі дешевше, ніж у підприємців. Та навіть незважаючи на таку ціну, знайшлися бажаючі ялинку просто поцупити. Майже 900 працівників лісової охорони постійно проводили рейди з охорони хвойних плантацій. В ході цих рейдів виявлено 25 фактів лісопорушень. Всі порушники вже сплатили адмінштрафи на загальну суму майже 13 тисяч гривень та ще стільки ж шкоди, заподіяної лісу», – повідомляє пресслужба Житомирського ОУЛМГ

Цього року найбільше користувалися попитом ялинки з Баранівського та Білокоровицького лісгоспів.

  На Лесі Українки в Житомирі черга у понад 40 осіб до рентген-кабінету. ФОТО

«Активність покупців пішла на користь і лісогосподарським підприємствам: від реалізації хвойних дерев в передноворічний період в казну лісгоспів надійшло майже 2,5 мільйона гривень. 20 % з цієї суми у вигляді податку отримав державний бюджет», – додає пресслужба Житомирського ОУЛМГ.