Якою буде погода у Житомирі на Різдво?

Якою буде погода у Житомирі на Різдво?

Якою буде погода у Житомирі на Різдво?

Сьогодні, 15:20

Завтра, 5 січня, вночі та вранці по Житомиру та області очікується туман з видимістю 200-500 метрів (І рівень небезпечності – жовтий).

5 січня: у Житомирі буде хмарно, переважно без опадів, лише ввечері невеликий дощ з мокрим снігом, слабка ожеледь. Вночі та вранці туман. Вітер південно-східний, східний, 5-10 м/с. Температура вночі близько 0, вдень 1-3 градусів тепла. По області буде хмарно, переважно без опадів, лише ввечері невеликий дощ з мокрим снігом, слабка ожеледь. Вночі та вранці туман. Вітер південно-східний, східний, 5-10 м/с. Температура вночі від 2 градусів тепла до 3 градусів морозу, вдень від 1 градусу морозу до 4 градусів тепла.

6 січня: хмарно, вночі мокрий сніг та дощ, слабка ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця. Вдень місцями невеликі опади. Вітер східний, 5-10 м/с. Температура вночі від 2 градусів тепла до 3 градусів морозу, вдень від 1 градусу морозу до 4 градусів тепла.

7 січня: хмарно, вночі без істотних опадів, місцями туман. Вдень дощ з переходом в мокрий сніг. Вітер південний з переходом на північно-західний, 7-13 м/с. Температура вночі від 2 градусів тепла до 3 градусів морозу, вдень від 1 градусу морозу до 4 градусів тепла.

  Депозиты для пенсионеров: как выйти на пенсию с деньгами

8 січня: мокрий сніг та сніг, температура протягом доби від -3 до +2.

9 січня: невеликий сніг, температура вночі 0-5 морозу, вдень від -3 до +2.