МОЗ пояснив, чому локдаун залишили чинним

МОЗ пояснив, чому локдаун залишили чинним

МОЗ пояснив, чому локдаун залишили чинним

Сьогодні, 09:27

В Україні на стабільно високому рівні знаходиться навантаження на систему охорони здоров’я, а більше третини населення країни живе у регіонах з червоним рівнем епідемічної небезпеки.

Влада не відмовилася від локдауну з 8 січня у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні і досвідом інших країн. Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко у четвер, 7 січня.

За його словами, зменшення статистики COVID-19 не повинно вводити в оману – не можна нехтувати серйозністю небезпеки, враховуючи, що 6 січня у світі зареєстрований рекордний приріст випадків коронавірусу – 781 833.

“Навантаження на систему охорони здоров’я продовжує залишатися стабільно високим (на стаціонарному лікуванні перебуває 22 324 особи, щодня маємо близько 2,5 тисяч нових госпіталізацій, 150-200 летальних випадків, стабільним залишається і відсоток зайнятості ліжок у відділеннях інтенсивної терапії)”, – додав заступник міністра.

Також більше третини населення (37%) України зараз проживає на територіях, що належать до червоного рівня епідемічної небезпеки (147 адміністративно-територіальних одиниць, до запровадження карантину вихідного дня їх було 199).

  Україна потрапила до країн червоної зони – поїздки в ЄС обмежені