У Житомирі відбувся турнір з плавання на швидкість

У Житомирі відбувся турнір з плавання на швидкість

У Житомирі відбувся турнір з плавання на швидкість

Сьогодні, 09:55

5 січня у Житомирі 50 триатлоністів з спортивної школи “Авангард” змагалися в плаванні вільним стилем на швидкість.

“Ці старти на 50 метрів вільним стилем мають на меті виявити швидкісні якості спортсменів. У нас вид спорту, який більше розвиває витривалість, але і швидкість нам не завадить. Багато стартів цього року відмінили через карантин, але ми маємо 9 переможців чемпіонатів України і двох майстрів спорту. Сподіваємось, що також Юлія Єлістратова здобуде медаль на Олімпійських іграх”, каже голова обласної федерації триатлону Наталія Кирилович.

Юлія Єлістратова перемогла на дистанції 50 метрів вільним стилем серед жінок:

“Мені вдалося виступити в 6 чемпіонатах України і здобути 6 золотих медалей для Житомирської області. Також встигла позмагатись на міжнародній спортивній арені, здобути 3 місце в чемпіонаті Балтійських країн та 7 місце на етапі кубка світу. Ці змагання для мене – можливість побути зі своїми спортсменами, показати приклад дітям, долучити і власного сина до спорту. Я використовую їх, як можливість мотивувати інших до поставленої мети. Я мрію досягти високих результатів на Олімпійських іграх”, – зазначила Юлія.

  В Житомире жильцам многоквартирного дома вернут 40 тысяч гривен за отопление

“Ми виграли цього року чемпіонат України в естафетах-мікст, близько 5 років ми в ньому не перемагали. Також була перемога на чемпіонаті Балтійських країн. Зараз плани “наполеонівські”, тому не буду їх розголошувати”, – додав майстер спорту міжнародного класу Єгор Мартиненко.

Учасницю збірної України Анну Абдулову нагородили за успіхи в українських чемпіонатах.

“Сезон відстартували на 90%. Найважче в період карантину тримати мотивацію, коли немає стартів. Важко було тримати себе в формі,але все склалось, як краще”, – каже Анна Абдулова.