Львівські «кажани» у Житомирі й досі нікого не бояться

Львівські «кажани» у Житомирі й досі нікого не бояться

Львівські «кажани» у Житомирі й досі нікого не бояться

Сьогодні, 17:19

Напередодні Нового року і одразу ж на старті нового, 2021-го року, спортивне життя Житомирщини було дощенту насичене волейбольними новинами. Спочатку у місті Городку, що на Хмельниччині, волейболісти житомирського ВК «Житичі –НПУ» зустрічалися у знаковому і принциповому поєдинку за Суперкубок України із чемпіоном країни ВК «Барком-Кажани». На поєдинок між житомирянами та львів’янами до Городка прибула потужна команда підтримки із Житомира. За «Житичі» вболівали два десятки депутатів Житомирської облради, серед яких був і голова Житомирської обласної федерації волейболу В.В.Ширма. Проте це не завадило команді «Барком-Кажани» обіграти «Житичі» у трьох партіях (3 : 0). А вже за десять днів, якраз на старті Нового року, у Житомирі відбувся 4-й тур чемпіонату України серед колективів Суперліги. І знову «Житичі», і знову «Барком-Кажани». Напередодні ігор, що відбувалися 4-5 січня 2021 року у спорткомплексі ЖДУ ім.Франка, фахівці висловлювали прогнози, що житомирські волейболісти на своєму майданчику однозначно захочуть взяти реванш за нещодавній програш від львів’ян у м. Городок.

  Що пишуть житомиряни в інтернеті про систематичні проблеми з водою у місті?

Однак гравці «кажанів» не збиралися поступатися Житомирянам. Тим паче, що і «Житичі», і «Барком –Кажани» у нинішньому чемпіонаті опинилися у якості переслідувачів лідера-дебютанта чемпіонату – команди «Епіцентр –Подоляни» із того ж таки міста Городок. Отож, 4 січня 2021-го року у залі спорткомплексу ЖДУ ім. Франка відбулася справжня волейбольна «заруба», у якій гості все ж таки спромоглися перемогти господарів у чотирьох партіях (рахунок 3:1 на користь львів’ян). Наступного дня житомиряни щоправда реабілітувалися перед «рідними стінами» у матчі проти волейболістів «Покуття –Прибилів», а «кажани» того дня виграли у чернігівського «Буревісника».

Загалом після житомирського туру 4-5 січня 2021-го року турнірну таблицю у Суперлізі й надалі очолює дебютант чемпіонату «Епіцентр –Подоляни», а найближчими їх переслідувачами стали минулорічні чемпіони України ВК «Барком –Кажани». «Житичі» поки що на третій сходинці турнірної таблиці. Вже 14 і 15 січня, знову ж таки вдома – у залі ЖДУ ім.Франка «Житичі» прийматимуть дві харківські команди : «Юракадемію» та «Локомотив».

Львівські «кажани» у Житомирі й досі нікого не бояться