Житомиряни готуються до акції протесту. ФОТО

Житомиряни готуються до акції протесту. ФОТО

Житомиряни готуються до акції протесту. ФОТО

Сьогодні, 13:32

У середу, 13 січня 2021-го року у Житомирі відбудеться чергова (вже друга у нинішньому році) акція протесту «Ні – тарифному геноциду!». Якщо вчора, у неділю, 10 січня, на акцію протесту на майдані Корольова у центрі Житомира зібралося кілька десятків житомирян, то вже у середу, людей буде куди більше. Тим паче, що й місце акції, яка має відбутися на вулиці Київське шосе,37 і якраз поблизу приміщення міської ЗОШ №10, поки що незвичне.

Житомиряни готуються до акції протесту. ФОТО

Житомиряни готуються до акції протесту. ФОТО

Це – не центр міста і дістатися на Смоківку не так зручно і легко, як до памятника Корольову. Однак влада вже зараз «чеше голову», з якого дива акція проти низки підвищень комунальних тарифів, раптом проходить у досі невідомому місці. Зрозуміло, що протестанти цілком спроможні перетнути вулицю Київське шосе, яка є воротами зі столиці.

Звісно ж, колапсу у Житомирі із такого «повороту подій» не станеться, але сигнал може виявитися неприємним. Знову ж таки, у житомирян є багато питань до організаторів протестної акції, які поки що нікому не відомі. Єдине, що зрозуміло – жоден осередок політичних партій, які зареєстровані у Житомирі, досі голосу реагування на підвищення тарифів не подав.

  Жителів Житомирської області запрошують взяти участь у фотоконкурсі

Жоден депутат Житомирської міської, Житомирської районної чи навіть Житомирської обласної ради ніде не оприлюднив позицію своєї політичної сили, яка ще не так давно закликала житомирян йти на вибори і обирати їх депутатами. Насправді вже за два місяці після виборів народ виявився на самоті із владою, яка вирішила відзначити Новий рік підвищенням ціни на природний газ, електроенергію, водо та теплопостачання. Зрештою, сьогодні люди вже згубили лік всіляким підвищенням, збільшенням, попередженням, які ледь не щодня надходять на адресу споживачів та абонентів.

Хтозна, що стримує житомирян (як і мешканців інших міст та селищ Житомирщини) від масового протесту і ледь не щоденних акцій проти тарифно-комунального геноциду? Але свята вже залишилися у минулому, а платити згідно нових квитанцій якраз і настає пора. Чи є у кого чим заплатити і як швидко збільшиться армія боржників за комунальні послуги у січні, а, тим паче – у лютому 2021-го року, стане зрозуміло вже незабаром. Але людям вже сьогодні зрозуміло, що ціла армада політиків та чиновників, які мають щомісячну зарплатню у сотні тисяч гривень , яка цими днями штурмує номери карпатських гірськолижних баз та готелів і «Буковелів» вже давно не зважають на пересічних «посполитих» громадян, влаштувала для країни так званий «локдаун» і далі тішиться радощами життя.

  Нові правила для школярів з 1 вересня: в МОЗ розробили нові рекомендації

Для людей Новий рік розпочався ще більш тривожніше, ніж торік. Адже головним ворогом народу є вже не коронавірус, а саме тарифний геноцид.

Автор статті: Сидір Ковпак