МОЗ очікує зростання захворюваності на COVID-19 та грип

МОЗ очікує зростання захворюваності на COVID-19 та грип

МОЗ очікує зростання захворюваності на COVID-19 та грип

Сьогодні, 10:16

Під час свят була велика кількість контактів між людьми, через що зріс ризик інфікування, зазначив Максим Степанов.

В Україні після новорічних свят очікується зростання захворюваності на коронавірус COVID-19 та грип. Про це сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу, повідомляє РБК-Україна в понеділок, 11 січня.

“У нас були свята, які передбачали великі скупчення людей на новорічних ялинках, під час інших святкувань. У нас було переміщення громадян. Всі ці дії передбачають велику кількість контактів. І як наслідок цієї великої кількості контактів збільшується ризик інфікування”, – сказав Степанов.

У зв’язку з цим в МОЗ прогнозують зростання захворюваності після новорічних свят.

“Ми прогнозуємо збільшення кількості інфікованих. При цьому у нас сезонно збільшується кількість хворих на грип. Цього і наступного тижня ми будемо відстежувати збільшення кількості хворих на грип”, – заявив міністр.

Він додав, що грип є сезонним захворюванням, яке має подібні до коронавірусу ускладнення і також передається повітряно-крапельним шляхом.

  У Малині на карантин закрили дитсадок через двох хворих на Covid-19 працівників

“Важкі хворі також потребують госпіталізації. Це може привести до досить напруженої ситуації. Тому, щоб цього не було, ми стратегічно ввели карантин з 8 по 24 січня включно”, – зазначив Степанов.

Джерело статті: Корреспондент.net