На Житомирщині за три дні локдауну поліція склала вже понад 330 протоколів

На Житомирщині за три дні локдауну поліція склала вже понад 330 протоколів

На Житомирщині за три дні локдауну поліція склала вже понад 330 протоколів

Сьогодні, 14:45

За три перших дні локдауну поліцейські склали 330 адміністративних протоколів та закрили 27 об’єктів господарської діяльності.

“Так, упродовж 8-10 січня фахівцями районних (міського) управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області здійснено 879 перевірок, в т.ч. 784 спільно з представниками правоохоронних органів, зокрема, 15 перевірок було здійснено в нічний час. Загалом перевірками охоплено 435 об’єктів непродовольчої та 235 – продовольчої торгівлі, 105закладів громадського харчування, проведено 62 перевірки агропродовольчих ринків області. Крім того, було перевірено 11 одиниць громадського транспорту. У ході 45 перевірок (що складає 5% від загальної кількості) було виявлено порушення вимог протиепідемічного режиму, в зв’язку з чим було вжито відповідні заходи реагування: складено 13 адмін.протоколів на відповідальних осіб за ст.42 КУпАП, підготовлено і надіслано 3 приписи та 27 листів попереджувального характеру про усунення виявлених порушень.За результатами проведених перевірок надіслано 8 інформаційних листів до органів державної влади та 1 – до правоохоронних органів, підготовлено матеріал на штаб з ліквідації COVID-19”, – повідомляє Держпродспоживслужба Житомирщини.

  За 5 місяців у Житомирській області від грипу і пневмонії померли 89 людей, від серцево-судинних хвороб – майже 6 тисяч

Поліцейські Житомирської області склали понад 330 адміністративних протоколів, що стосуються правопорушень, пов’язаних з недотриманням вимог карантину.

“Зокрема, за ч. 1 ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП було складено майже 90 протоколів. За ч. 2 ст. 44-3 КУпАП, що передбачає відповідальність за перебування в громадських будівлях та транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, що закривають ніс та рот, – понад 240 протоколів. З 8 по 10 січня поліцейські припинили функціонування 27 об’єктів господарської діяльності, що працювали з порушеннями, серед них – 3 розважальних та 44 торгівельних заклади”, – кажуть у поліції.