Невже Зе знову стане Голобородьком?

Невже Зе знову стане Голобородьком?

Невже Зе знову стане Голобородьком?

Сьогодні, 16:59

У Житомирі та райцентрах пройшли акції протесту проти здирницького підвищення тарифів. Акції протесту були логічними, але все одно дещо несподіваними.

Журналісти сайту Житомир-Онлайн не бачили в соцмережах закликів взяти участь у пікетах, не було оголошень в жодних медіа про акції, зате житомиряни кажуть, що серед активістів протестів маса людей засвічених у співпраці зі спецслужбами.

Синхронність та дивна організація акцій породжує підозру про замовність і керованість акції.

І швидше всього ці акції організовує провладний режим.

Ми не здивуємось, якщо архітектором цієї політтехнології є сам Михайло Подоляк, помічник Андрія Єрмака – правої руки Зеленського.

Ми не здивуємось, якщо завтра-післязавтра “слуги народу” або сам Зе розкажуть українцям, що підараси олігархи безбожно завищили ціни.

“Слуги народу” та сам Зе, звичайно, тут ні при чому, вони візьмуть підарасів олігархів за горло і змусять їх зменшити тарифи на радість нещасним зубожілим українцям.

Все це нагадує старий одеський анекдот:

  У Новограді-Волинському майже за 200 тис. грн хочуть облаштувати в'їзний знак. ФОТО

Прийшов до рабина «страждалець», скаржиться: «Господи, помилуй. Хатка маленька, купа дітей, стара мама на руках, дихати нічим, жити ніде …»-«А ти козу купи», – каже рабин. – «Яку козу?» – «Справжню! Яка бекає, яку доїти можна … »-«І куди мені цю козу привести?»-« Та прямо до себе в хату і приведи. Потім подивишся, що буде ». «Страждалець» купив козу, живе. Все, як було, так і залишилося: мама стара, діти, дихати нічим, жити ніде, та ще коза бекає, доїтися хоче. Знову «страждалець» йде до рабина: «Я збожеволію від такого життя! Повішуся! Що робити?»-«Продай козу».

Продав і приходить знову до рабина: «Яка ж краса! Як без кози добре!».

Невже Зе знову стане Голобородьком?